Úvod » Starší žáci » Zprávy z utkání

5. kolo - 7.10.2012 FK Dolní Poustevna - SK Markvartice 0 : 1 (0 :1)

publikováno 10.10.2012

5. kolo  7.10.2012   FK Dolní Poustevna - SK Markvartice  0 : 1  (0 : 1)
 
     Hoši nastoupili k utkání s odhodláním vyhrát. Hned od prvních minut utkání ale bylo vidět, že dobrá kombinační hra, kterou předvedli v minulém utkání proti Jílovému, je ta tam. Zdálo se, jako by spolu hráli poprvé. Hned v úvodu utkání udělali kluci několik hrubých chyb, soupeř okamžitě otočil hru a několikrát prověřil našeho zatím bezchybného golmana. V 9' utkání udělali kluci osudovou chybu, když útočníci předali míč soupeři a ten nikým nerušen prošel naší zálohou i obranou a Hofman v brance neměl šanci udržet čisté skóre proti třem útočníkům, gól v naší brance byl na světě. Zbytek hry prvního poločasu byl spíš přetahovanou o balón, než fotbal.
     Ve druhém poločase chtěli kluci získat převahu a zvrátit skóre, ale nedařilo se jim vůbec nic. I když většina hry se odehrála v obraném pásmu soupeře, naši útočníci nedokázali vystřelit na branku a spálili tak nejméně čtyry vyložené gólové šance. Soupeř nepochybyl a po zásluze vyhrál.
     Doufejme jen, že se kluci zase najdou a v dalším utkání předvedou hru, na kterou jsme si v předešlých utkáních zvykli.
 
 
Sestava: Hofman - Tomek Z., Nguyen Aleš - Smetana, Pham Honza, Oryekhová - Válek, Šafránek.
Střídačka: Soukup, Šanda, Schmalz, Kuchař.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 36815
Dnes: 8
Online: 4

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

HALOVÝ TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ – O POHÁR MĚSTA - Mikulášovice – 27.1.2019
HALOVÝ TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ – O POHÁR MĚSTA Mikulášovice – 27.1.2019   Sestavy: DP/VŠ A: Svobodová – Liška, Kramer, Formánek, Vorel, ...

Kalendář akcí

« 02 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace