Úvod » Starší žáci » Zprávy z utkání

9. kolo 3.11.2012 Dolní Poustevna - Březiny 8 : 6 (2 : 1)

publikováno 08.11.2012

     K tomuto zápasu nastoupili kluci oslabeni o brankáře Jirku Hofmana, útočníka Vojtu Válka a Martina Šandu. I v takovém oslabení (hlavně o brankáře) chtěli kluci vyhrát. Do branky se postavil Vláďa Soukup i když věděl, že to nebude mít jednoduché.
     K zápasu se nedostavil ani rozhodčí, tak celé utkání odpískal Honza Moravec. Hned od prvních minut se hrálo na obou stranách naplno, oba týmy chtěli dát první gól. Větší štěstí měl soupeř, v 9. minutě jsme dostali branku. Prakticky hned po výkopu a po faulu na našeho hráče srovnal Vlk na 1:1.  Pak se oba týmy přetahovaly o útoky, až ve 24. minutě po přihrávce z obrany od Aleše Nguyena až k brance soupeře, šafránek upravil skóre na 2:1.
     Po změně stran se hrálo opět naplno. Naši kluci se museli hodně stahovat do obrany a jistit brankáře, protože Vláďa byl proti tvrdým střelám na branku téměř bezmocný, stíhal pouze vyrážet míče, tak že ostatní museli hodně bránit tělem a stálo je to hodně sil. Navíc jsme měli na střídačce jen dva hráče, mladší kluky, a ti samozřejmě nemohli stíhat tempu těch starších hráčů. Celý zápas byl spíše ve znamení hokeje než fotbalu. Tomu i nasvědčoval další příděl gólů na obou stranách. Hned v úvodu jsme inkasovali, 2:2. Po krásném sólovém uniku Vlka jsme opět vedli. Šafránek přidal další gól a vedli jsme 4:2. Z vedení jsme se ale dlouho neradovali, v jedné minutě jsme inkasovali hned 2x a bylo srovnáno, 4:4. Konečně se prosadil i Smetana, když přidal náš pátý gól. Po faulu na našeho hráče ve vápně kopal Vlk penaltu a opět jsme vedli, už 6:4. Pak ale přišlo zranění našeho Honzy Phama a do středu zálohy meseli nastoupit mladší kluci z kádru. Než se trošku srovnali, dvakrát soupeř utekl před našeho brankáře a nemohlo to jinak dopadnout, než že jsme opět dvakrát inkasovali. Do konce zápasu chybělo asi deset minut a za stavu 6:6 začínaly oba týmy prakticky znovu. Naši kluci hráli z posledních sil, když jsme zjistili, že zranění Honzy je vážnější a do hry se nevrátí, kluci se semkli, vzájemně se povzbuzovali a předvedli všem divákům, že jsou schopni nejen se bránit, ale i skórovat. Zadařilo se jim ještě dvakrát, nejprve Vlk upravil na 7:6, po několika minutách Šafránek ještě pojistil vedení na 8:6. Posledních pět minut už kluci hlavně bránili a podařilo se, vyhráli jsme a 3 body jsou doma.
     Za tento zápas chválím celý tým. 
 
Sestava: Soukup - Tomek Z., Nguyen Aleš - Smetana, Pham, Šafránek - Vlk, Marek.
Střídačka: Schmalz, Kuchař.
 
Góly: Vlk - 4, Šafránek - 3, Smetana - 1.
 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 38169
Dnes: 7
Online: 5

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

O POHÁR PŘEDSEDY OFS DĚČÍN MLADŠÍCH ŽÁKŮ - semifinále - Sobota 1.6.2019
O POHÁR PŘEDSEDY OFS DĚČÍN MLADŠÍCH ŽÁKŮ - semifinále   Sobota 1.6.2019 od 10.00 hod.       &nbs FK Rumburk A a ...

Kalendář akcí

« 06 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
      12
34567 89
1011121314 1516
17181920212223
24252627 282930
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace