Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - podzim 2015 - 1.kolo - FK Dolní Poustevna - Slovan Jiřetín (2 . 4)

publikováno 24.08.2015 (aktualizováno 18.09.2015)

FK Dolní Poustevna zahájil podzimní část soutěže 2015-2016 Okresního přeboru dospělých na domácím hřišti v sobotu 22.8.2015 od 17,00 hodin se Slovanem Jiřetín. Vedoucí mužstva - Moravec Břetislav (st.), kapitán mužstva - Karpíšek David, trenér - Soukup Vladimír

FK Dolní Poustevna nastoupil v sestavě :

Brankář   -   Šolín Josef

Obrana    -   Schmaltz Matěj, Svačina Jan, Tomek Zbyněk

Záloha     -   Koleňák Petr, Hrdlička David, Hájek Vilém, Hejl Adama

Útok        -   Karpíšek David, Šafránek Štěpán

Náhradníci - Hofman jiří, Soukup Vladimír

V prvním utkání nového ročníku Okresního přeboru dospělých prohrál FK Dolní Poustevna na domácím hřišti se Slovanem Jiřetín  4:2 , v prvním poločase prohrával již 3:0. Střelci branek za FK Dolní Poustevnu

Hrdlička David    Hájek Vilém

Hodnocení utkání vedoucím mužstva Břetislavem Moravcem :

Do utkání jsme nastoupili s přílišným respektem. Za Slovan Jiřetín nastoupila řada hráčů, kteří přišli ze Slovanu Varnsdorf.            Z počátku utkání jsme drželi s favoritem krok. Ve dvacáté minutě zahrozil soupeř z pravé strany, brankář střelu vyrazil, ale nestačil již na dorážku nabíhajícího hráče, který vstřeli vedoucí branku hostujícího mužstva. Od této chvíle se nám vůbec nedařilo udržet míč, soupeř zvyšoval tlak a v dvacátépáté  a třicátétřetí minutě jsme inkasovali další dvě branky.

V poločase trenér hráčům vysvětlil, že je nutné hrát důrazně a aktivně. Vstup do druhého poločasu se nevydařil a ve čtyřicátésedmé minutě jsme dostali další branku a soupeř již vedl 4:0. Po inkasovaném čtvrtém gólu jsme začali hrát vabank, dařilo se nám častěji ohrozit branku soupeře a v padesátésedmé minutě jsme snížili na 4:1, po akci Míry Kerna, který nahrál Vildovi Hájkovi a ten vyloženou šanci proměnil.V šedesáté minutě střídal Štěpána Šafránka Hofman Jiří a v sedmdesáté minutě zraněného Zbyňka Tomka vystřídal Soukup Vladimír. Naše hra byla rozhárána, snažili jsme se s výsledkem něco udělat a v sedmdesátéosmé minutě, po krásném sólu přes tři hráče soupeře se proháčkoval David Hrdlička, nekompromisně zavěsil a snížil na 4:2. Za zmínku stojí ještě dvě šance Davida Karpíška, který těsně minul levou tyč branky soupeře a při dalšívyložené šanci, když šel sám na brankáře, byl ze zadu faulován a měl být nařízen pokutový kop, ale píšťalka pana rozhodčího zůstala němá.

Při hodnocení musím konstatovat, že soupeř byl fotbalovější a po taktické stránce vyzrálejší. především při bránění využíval své výškové převahy a naše proti útoky zastovoval hned v zárodku a to i za cenu faulů. Ve většině případů rozhodčí tyto zákroky neodpískal.