Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 2. kolo - Spartak Jiříkov - FK Dolní Poustevna (5 : 1)

publikováno 29.08.2015 (aktualizováno 07.09.2015)

Okresní přebor dospělých pokračoval 2.kolem  v neděli 29.8.2015 od 17,00 hodin. FK Dolní Poustevna hrál v Jiříkově s místním Spartakem. Vedoucí mužstva - Moravec Břetislav (st.), kapitán mužstva - Karpíšek David.

FK Dolní Poustevna nastoupil v sestavě :

Brankář   -   Hofman Jiří

Obrana    -   Kern Miroslav, Moravec Jan, Tomek Zbyněk, Svačina Jan

Záloha     -   Hrdlička David, Hájek Vilém, Hejl Adama

Útok        -   Karpíšek David, Šafránek Štěpán, Mitternacht Robert

Náhradníci - Schmaltz Matěj, Šolín Josef

V druhém utkání nového ročníku Okresního přeboru dospělých prohrál FK Dolní Poustevna se Spartakem  Jiříkov na hřišti v Jiříkově 5 : 1 , v prvním poločase prohrával 2 : 0. Střelcem branky za FK Dolní Poustevnu byl

Hájek Vilém

Zhodnocení utkání - Moravec Břetislav (st.)

K utkání jsme odjížděli pouze s dvanácti hráči a v poraženecké náladě. Proto také utkání dopadlo jak dopadlo, přestože jsme byli

do patnácté minuty lepším týmem a neproměnili jsme dvě vyložené šance. Po prvním poločase jsme prohrávali 2 : 0.

O přestávce jsme si řekli co chceme a co budeme hrát, Bohužel nic ztoho jsme nedodrželi a v padesáté třetí jsme již prohrávali

3 : 0. V padesáté čtvrté minutě se nám podařilo snížit na 3 : 1. V padesátéosmé minutě jsme měli možnost snížit na rozdíl

jednoho gólu, bohužel Kern Miroslav neproměnil pokutový kop. Soupeři se pak podařilo vsítit další dva góly a stanovit tak

konečný výsledek na  5 : 1 .