Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 3.kolo - FK Dolní Poustevna - TJ Dolní Habartice ( 5 : 4)

publikováno 06.09.2015 (aktualizováno 18.09.2015)

Okresní přebor dospělých pokračoval 3.kolem  v sobotu 5.9.2015 od 17,00 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na domácím hřišti s TJ Dolní Habartice. Vedoucí mužstva - Kramerová Andrea, hlavní pořadatel - Moravec Břetislav (st.), kapitán mužstva - Karpíšek David.

FK Dolní Poustevna nastoupil v sestavě :

Brankář   -   Šolín Josef

Obrana    -   Kern Miroslav, Moravec Jan, Tomek Zbyněk, Schmaltz Matěj

Záloha     -   Hrdlička David,  Hejl Adam, Jemelka Miroslav, Koleňak Petr

Útok        -   Karpíšek David, Hájek Vilém

Náhradníci - Hofman Jiří, Šafránek Štěpán, Mitternacht Robert, Svačina Jan

V třetím utkání nového ročníku Okresního přeboru dospělých vyhrál  FK Dolní Poustevna nad TJ Dolní Habartice 5 : 4 , první poločas 2 : 2.

Střelci branek za FK Dolní Poustevnu byli :

Hájek Vilém (1x), Hrdlička David (2x), Svačina Jan (2x)

Zhodnocení utkání - Moravec Břetislav (st.)

Nastupovali jsme proti soupeři, který vedl naší soutěž. Bylo to infarktové utkání hlavně díky předváděné hře z naší strany. Už v šesté minutě jsme vedli 1 : 0 ve dvanácté minutě  2 : 0. Po hrubých chybách a téměř vlastním gólu se povedlo soupeři vyrovnat. Po prvním poločase byl stav 2 : 2. Začátek druhého poločasu nám opět vyšel a opět jsme vedli o dva góly 4 : 2. Soupeřovi se podařilo, opět po hrubé chybě, a nešťastně vstřeleném vlastním gólu Mitternachta vyrovnat na 4 : 4 . Naštěstí jsme se vzchopili a v závěru vstřelili vítězný gól a stanovili jsme tak konečný výsledek na 5 : 4. Ve 33 minutě střídal zraněného Jana Moravce Svačina Jan a v 55 minutě zraněného Petra Koleňáka Miitternacht Robert.

Dále bych chtěl vyzdvihnout výkon rozhodčích, kteří řídili utkání bezchybně. Přeji jim, aby řídili i další utkání stejně dobře jako dnes.Za svůj výkon si zaslouží jedničku s hvězdičkou.