Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 4.kolo - 12.9.2015 - TJ Spartak Boletice nad Labem - FK Dolní Poustevna 4 : 1

publikováno 15.09.2015 (aktualizováno 21.09.2015)

Diktujeme hru, vytváříme si šance, které bohužel neproměňujeme. Nedokážeme proměňovat vyložené šance.

Okresní přebor dospělých pokračoval 4.kolem  v sobotu 12.9.2015 od 17,00 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na hřišti TJ Spartak Boletice. Vedoucí mužstva -  Moravec Břetislav (st.), kapitán mužstva - Karpíšek David.

FK Dolní Poustevna nastoupil v sestavě :

Brankář   -   Šolín Josef

Obrana    -   Kern Miroslav, Moravec Jan, Tomek Zbyněk, Peláčik Pavel

Záloha     -   Hrdlička David,  Hejl Adam, Svačina Jan, Soukup Vladimír

Útok        -   Karpíšek David, Hájek Vilém

Náhradníci - Hofman Jiří, Šanda Martin, Mitternacht Robert,

Ve čtvrtém utkání nového ročníku Okresního přeboru dospělých prohrál  FK Dolní Poustevna s TJ Spartak Boletice 4 : 1 , první poločas 2 : 0

Střelcem branky za FK Dolní Poustevnu byl :

Karpíšek David

Hodnocení vedoucího mužstva

Je těžké hodnotit , opakují se stále stejné chyby prvních dvacet minut máme herní převahu. Diktujeme hru, vytváříme si šance, které bohužel neproměňujeme. Soupeř z náhodného protiútoku nám střelí gól a my místo toho abychom hráli to co jsme hráli doposavad, začnou někteří hráči být otrávení a hrát jako by je to ani nebavilo. Je škoda, že nedokážeme zvednout hlavu a o výsledek se poprat. Nedokážeme proměňovat vyložené šance kdy jde hráč sám na brankáře a nedokáže ho překonat.

Doufám, že se s těmito neduhy v budoucnu popereme a proměňování šancí nebude zlým snem. Za zmínku stojí dobře zahraný trestný kop , který zahrával Moravec Jan – brankář hostů s námahou vytěsnil tento kop na tyčku a Karpíšek David bez problémů skóroval.