Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 5.kolo - FK Dolní Poustevna - TJ SK Markvartice (3 : 1)

publikováno 21.09.2015

Okresní přebor dospělých pokračoval 5.kolem  v sobotu 19.9.2015 od 16,30 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na domácím hřišti s  TJ SK Markvartice. Hlavní pořadatel -  Dulkajová Marie, trenér - Soukup Vladimír, kapitán mužstva - Karpíšek David.

FK Dolní Poustevna nastoupil v sestavě :

Brankář   -   Šolín Josef

Obrana    -   Tomek Zbyněk, Soukup Vladimír, Pelačik Pavel, Svačina Jan

Záloha     -   Koleňák Petr,  Karpíšek David, Kern Miroslav, Hejl Adam

Útok        -   Hájek Vilém, Hrdlička David

Náhradníci - Mitternacht Robert, Šafránek Štěpán

V pátém utkání nového ročníku Okresního přeboru dospělých vyhrál  FK Dolní Poustevna s TJ SK Markvartice 3 : 1 , první poločas 2 : 0.

Ve 28. minutě dával 1 branku Hájek Vilém po přihrávce Miroslava Kerna a ve 34. minutě si to zopakovali a vedli jsme již 2 : 0. v druhém poločase zvyšoval na 3 : 1 Karpíšek David po přihrávce Adama Hejla. V 60 minuté soupeř snížil na konečný stav 3 : 1. V 86 minutě střídal Mitternacht Robert v obraně Pelačika Pavla. Žlutoukartu z našeho mužstva obdržel v 75 minutě Kern Miroslav a v 86 minutě Pelačik Pavel

Střelci branek za FK Dolní Poustevnu byli : Hájek Vilém - 2x, Karpíšek David - 1x

Hodnocení utkání vedoucím mužstva

Chtěl bych poděkovat hráčům za bojovný výkon, který byl dovršen vítězstvím. Je škoda, že nedokážeme proměňovat vyložené šance. Je to naše velká slabost, proto musíme na proměňování šancí ještě zapracovat.