Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 6.kolo - 26.09.2015 - FK Dolní Poustevna - TJ Krásná Lípa 1 :1

publikováno 26.09.2015 (aktualizováno 16.10.2015)

Vstup do utkání se nám vydařil, od 17. minuty po akci vedené z pravé strany kdy Svačina Jan přesnou přihrávkou našel Hrdličku Davida a ten umístěnou střelou skóroval, jsme se dostali do vedení 1 : 0 a během dalších patnácti minut jsme mohli odskočit soupeři na rozdíl nejméně tří gólů. Bohužel opět jsme neproměnili vyložené šance

Okresní přebor dospělých pokračoval 6.kolem  v sobotu 26.9.2015 od 16,30 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na domácím hřišti s  TJ Krásná Lípa. Hlavní pořadatel -  Kramerová Andrea, vedoucí mužstva - Moravec Břetislav (st.), trenér - Soukup Vladimír, kapitán mužstva - Karpíšek David.

FK Dolní Poustevna nastoupil v sestavě :

Brankář   -   Šolín Josef

Obrana    -   Jemelka Miroslav, Soukup Vladimír, Pelačik Pavel, Svačina Jan

Záloha     -   Mitternacht Robert,  Karpíšek David, Kern Miroslav, Hejl Adam

Útok        -   Hájek Vilém, Hrdlička David

Náhradníci - Hofman Jiří, Šanda Martin, Šafránek Štěpán, Moravec Břetislav (ml.), Tomek Zbyněk

V šestém utkání nového ročníku Okresního přeboru dospělých remizoval  FK Dolní Poustevna s TJ Krásná Lípa 1 : 1 , první poločas 1 : 1.

V 17. minutě dával 1 branku Hrdlička David po přesné přihrávcce Jana Svačiny a domácí vedli 1 : 0.  V 32 minuté soupeř snížil na konečný stav 1 : 1. V penaltovém rozstřelu rozhodl o zisku dvou bodů Šafránek Štěpán. Žlutou kartu z našeho mužstva obdržel v 60 minutě Soukup Vladimír a v 67 minutě Kern Miroslav. V 70 minutě střídal Šafránek Štěpán Hájka Viléma a v 75 minut vystřídal Jemelku Miroslava Tomek Zbyněk.

Střelcem branky za FK Dolní Poustevnu byl : Hrdlička David