Úvod » Okresní přebor starších žáků » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků - 4.kolo - 27.09.2015 - FK DolníPoustevna - TJ Chřibská 1 : 19 (1 : 11)

publikováno 27.09.2015 (aktualizováno 16.10.2015)

Zápas byl pro kluky zase moc těžký.Většina týmů má mnoho starších kluků (hráčů),než má naše mužstvo a pro kluky je velice složité se jim vyrovnat a uhrát nějaký slušný výsledek. Za Dolní Poustevnu vstřelil první branku letošní sezony Nejedlý Jiří

Okresní přebor starších žáků pokračoval 4.kolem  v neděli 27.9.2015 od 10,00 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na domácím hřišti s  TJ Chřibská. Hlavní pořadatel - Moravec Břetislav (st.), vedoucí mužstva - Bareš Jan (st.), kapitán mužstva - Bareš Jan (ml.).

FK Dolní Poustevna nastoupil s těmito hráči :

Pokorný Jan, Nejedlý Jiří, Bareš Jan, Bednář Marek, Frnčo František, Klinger Jiří, Hauser Jan, Kreibich Daniel, Kaitman David, Bareš Filip, Chalánek Adam

Střelcem branky za FK Dolní Poustevnu byl : Nejedlý Jiří

V třetím utkání letošní sezony prohráli naši žáci na domácím hřišti s  TJ Chřibská 1 : 19 , první poločas 1 : 11.

Již ve 4 minutě vstřelil první branku soupeře Stankovič Filip a o 2 minuty později přidal další branku. Bratři Stankovičové byli největším nebezpečím pro naší branku, celkem dali 11 branek  - Filip 6x, Dominik 4x a Lukáš 1x.  Za Dolní Poustevnu vstřelil první branku letošní sezony Nejedlý Jiří, který snižoval v 36 minutě.

Zápas byl pro kluky zase moc těžký.Většina týmů má mnoho starších kluků (hráčů),než má naše mužstvo a pro kluky je velice složité se jim vyrovnat a uhrát nějaký slušný výsledek.Dalším důvodem našeho špatného výsledku je odehrání celého zápasu jen v sedmi hráčích (takže i bez střídání) z důvodu nepřítomnosti některých hráčů.Výkon hráčů bych ocenil za jejich bojovnost a vytrvalost a za to že to hned nevzdali.