Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 7.kolo - ČL Těchlovice - FK Dolní Poustevna 7 : 3 (3 : 0)

publikováno 03.10.2015 (aktualizováno 11.10.2015)

V sedmém utkání nového ročníku Okresního přeboru dospělých prohrál FK Dolní Poustevna na hřišti soupeře s ČL Těchlovice 7 : 3 , první poločas 3 : 0. K utkání jsme odjížděli oslabeni o pět hráčů základního kádru (nemoc, omluveni). Věděli jsme, že utkání nebude jednoduché protože soupeř patří k těm lepším.

Okresní přebor dospělých pokračoval 7.kolem  v sobotu 3.10.2015 od 16,30 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na hřišti ČL Těchlovice. Vedoucí mužstva - Moravec Břetislav (st.), kapitán mužstva - Karpíšek David.

FK Dolní Poustevna nastoupil v sestavě :

Brankář   -   Moravec Břetislav (ml.)

Obrana    -   Svačina Jan, Moravec Jan, Schmalz Matěj, Tomek Zbyněk

Záloha     -   Koleňák Petr,  Karpíšek David, Kern Miroslav, Hejl Adam

Útok        -   Hájek Vilém, Mitternacht Robert

Náhradníci - Hofman Jiří, Šanda Martin, Šafránek Štěpán, Margala Jiří

V sedmém utkání nového ročníku Okresního přeboru dospělých prohrál  FK Dolní Poustevna na hřišti soupeře s ČL Těchlovice 7 : 3 , první poločas 3 : 0.

V 25. minutě dal soupeř 1 branku  a v 30. minutě jsme již prohrávali 3 : 0. V druhém poločase domácí ČL Těchlovice zvýšili až na 6 : 0.  Ve 46. minutě střídal Šafránek Štěpán Jana Moravce a byl to právě Šafránek Štěpán, který v 71. minutě,  první naší brankou v utkání,  snižoval na  6 : 1. V závěru utkání ještě přidal soupeř další branku, ale  naši hráči Kern Miroslav v 86. minutě a Mitternacht Robert v 88. minutě snižovali na konečný stav 7 : 3.

Střelcem branek za FK Dolní Poustevnu byli : Šafránek Štěpán, Kern Miroslav a Mitternacht Robert.

Hodnocení vedoucím mužstva :

K utkání jsme odjížděli oslabeni o pět hráčů základního kádru  (nemoc, omluveni). Věděli jsme, že utkání nebude jednoduché protože soupeř patří k těm lepším. Opět jako v předešlých utkáních jsme měli ze začátku utkání několik šancí, které jsme bohužel neproměnili. Soupeř pak z trestého kopu skóroval a během dalších čtyř minut nám vstřelil další dva góly. Od této chvíle byl soupeř výrazně lepší, nevěděli jsme co hrát, soupeř nás přehrával po všech stránkách. I přes výraznou prohru bych chtěl poděkovat hráčům za bojovnost, která ke konci utkání vedla ke snížení skóre na 7 : 3