Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 8.kolo - 10.10.2015 - FK Dolní Poustevna - KEMP Starý Šachov 7 : 0 (4 : 0)

publikováno 10.10.2015 (aktualizováno 12.10.2015)

Do utkání jsme vstupovali s vědomím, že v utkáních hraných na domácím hřišti musíme získávat body. Od začátku utkání se hráči snažili dodržovat pokyny, s kterými jsme do utkání šli. Snažili jsme se přihrávkami po zemi soupeře uběhat a nepustit do žádných větších akcí. Získávali jsme územní převahu a soupeře přehrávali

Okresní přebor dospělých pokračoval 8.kolem  v sobotu 10.10.2015 od 16,00 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na domácím hřišti s KEMP Starý Šachov. Hlavní pořadatel - Kramerová Andrea, vedoucí mužstva - Moravec Břetislav (st.), kapitán mužstva - Karpíšek David.

FK Dolní Poustevna nastoupil v sestavě :

Brankář   -   Šolín Josef

Obrana    -   Svačina Jan, Koleňák Petr, Schmalz Matěj, Tomek Zbyněk

Záloha     -   Mitternacht Robert,  Karpíšek David, Kern Miroslav, Hejl Adam

Útok        -   Hájek Vilém, Hrdlička David

Náhradníci - Hofman Jiří, Šanda Martin, Šafránek Štěpán, Schmalz Matěj

V osmém utkání nového ročníku Okresního přeboru dospělých vyhrál  FK Dolní Poustevna na domácím hřišti  s KEMP Starý Šachov 7 : 0 , první poločas 4 : 0.

První naše vysoké vítězství v novém ročníku Okresního přeboru dospělých zahájil soupeř vlastní brankou v třicáté minutě a naše mužstvo vedlo 1 : 0. O pět minut pozděj, v 35 minutě,i zvyšoval Hrdlička David na 2 : 0 a do konce prvního poločasu přidal 2 branky , v 38. a 42. minutě, Hájek Vilém. první poločas skončil 4 :0 pro domácí FK Dolní Poustevnu. V druhém poločase padly další branky do soupeřovi sítě. V 51. minutě zvyšoval Karpíšek David na 5 : 0 a pak přidal svojí třetí branku v utkání Hájek Vilém a v 57. minutě zvyšoval na 6 . 0. Poslední branku v utkání vstřelil Svačina Jan, který brankou v 65. minutě uzavřel výsledek utkání na 7 : 0 pro domácí FK Dolní Poustevnu.

Střídání :

50. minuta Schmaltz Matěj za Tomka Zbyňka, 65.minuta Šafránek Štěpán za Mitternachta Roberta ,   80.minuta Hofman  Jiří za Hrdličku Davida.

Střelci branek za FK Dolní Poustevnu byli : Hájek Vilém (3x), Hrdlička David, Karpíšek David, Svačina Jan

Hodnocení vedoucím mužsta :

Do utkání jsme vstupovali s vědomím, že v utkáních hraných na domácím hřišti musíme získávat body. Od začátku utkání se hráči snažili dodržovat pokyny, s kterými jsme do utkání šli. Snažili jsme se přihrávkami po zemi soupeře uběhat a nepustit do žádných větších akcí. Získávali jsme územní převahu a soupeře přehrávali. V 30.minutě zahrával Hejl Adam rohový kop, Koleňák Petr hlavou míč přizvedl a hráč hostů si nechtěně vstřelil vlastní gól. V 35.minutě našel dlouhým výkopem Šolín Josef rozběhlého Hrdličku Davida, který hlavou překonal brankáře hostů. V 38.minutě opět dlouhým výkopem Šolín Josef vyzval tentokrát Hájka Viléma ke sprintu a po hrubé chybě hostujícího gólmana Hájek Vilém bez problémů skóroval. V 42.minutě přišla parádní přihrávka od Hejla Adama přímo do nohy Hájka Viléma, který tuto šanci dovršil gólem. Po přestávce jsme předváděli fotbal, který jsme hráli během první poloviny utkání . V 52.minutě našel Kern Miroslav přihrávkou Karpíška Davida který zvýšil skóre na 5 : 0 . V 57.minutě Hrdlička David vyzval přihrávkou do malého vápna Hájka Viléma k dosažení hattricku 6 : 0. Z časomíry uběhlo 8.minut a opět Hrdlička David přesnou přihrávkou našel Svačinu Jana který dovršil naše vítězství na konečných 7 : 0 . Chtěl bych hráčům poděkovat za předvedený výkon. Myslím si, že utkání se muselo líbit i divákům.