Úvod » Okresní přebor starších žáků » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků - 6. kolo - 11.10.2015 - FK Dolní Poustevna - SK Plaston Šluknov 1 : 11 (1 : 4)

publikováno 11.10.2015 (aktualizováno 13.10.2015)

Šluknov byl opět ze soupeřů,který měl v týmu starší kluky a tak jsme věděli, že to bude zase těžký boj. První poločas jsme celkem dokázali se soupeřem držet krok a dostat se i do několika pěkných šancí.Ve druhém jsme, ale zase začali dělat veliké chyby v obraně

Okresní přebor starších žáků pokračoval 6.kolem  v neděli 11.10.2015 od 10,00 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na domácím hřišti proti SK Plaston Šluknov. Hlavní pořadatel : Moravec Břetislav (st.), vedoucí mužstva - Bareš Jan (st.), kapitán mužstva - Bareš Jan (ml.).

FK Dolní Poustevna nastoupil s těmito hráči :

Pokorný Jan, Nejedlý Jiří, Bednář Marek, Frnčo František, Bareš Jan, Klinger Jiří, Hauser Jan, Kreibich Daniel, Kaitman David, Chalánek Adam, Bareš Filip, Holub Petr, Liška Josef

Utkání začalo pro naše žáky nešťastně, již ve 2. a 3. minutě inkasovali a soupeř vedl 2 : 0, a po obdržených brankách v 8. a 27. minutě jsme prohrávali 4 : 0. Ve 34. minutě si soupeř vstřelil vlastní branku a poločas skončil 4 . 1 ve prospěch soupeře. Druhý poločas pokračoval převahou soupeře a mezi 53.a 67. minutou jsme dostali sedm branek. Utkání skončilo vítězstvím soupeře11 : 1.

Hodnocení vedoucího mužstva

Šluknov byl opět ze soupeřů,který měl v týmu starší kluky a tak jsme věděli, že to bude zase těžký boj. První poločas jsme celkem dokázali se soupeřem držet krok a dostat se i do několika pěkných šancí. Ve druhém jsme, ale zase začali dělat veliké chyby v obraně a soupeř je ihned trestal. Za první poločas jsem kluky musel celkem pochválit, protože i proti výrazně silnějšímu soupeři ukázali velkou bojovnost. Škoda nastřelené tyče, neproměněných šancí a výpadku v druhé půli, konečný výsledek mohl vypadat i lépe. Příští kolo jedeme do Lipové, kde nás čeká boj o první body do tabulky, tak snad nám to bude střílet.