Úvod » Okresní přebor star.přípravek » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků - 7.kolo - 18.10.2015 - Lipová/Vilémov - Dolní Poustevna 7 : 9 ( 2 : 6)

publikováno 18.10.2015 (aktualizováno 20.10.2015)

Celkový průběh zápasu byl velmi vypjatý a nervózní na obou stranách.V prvním poločase se nám sice povedlo brzo odskočit na třígólové vedení,ale soupeř se vzápětí dotáhl na rozdíl jedné branky. .Naštěstí se kluci včas vzpamatovali a přestřelku do konce zápasu zvládli

Okresní přebor starších žáků pokračoval 7.kolem  v neděli 18.10.2015 od 10,00 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na  hřišti v Lipové proti SK Lipová/Vilémov.Vedoucí mužstva - Bareš Jan (st.), kapitán mužstva - Bareš Jan (ml.).

FK Dolní Poustevna nastoupil s těmito hráči :

Pokorný Jan, Nejedlý Jiří, Bednář Marek, Frnčo František, Bareš Jan, Klinger Jiří, Hauser Jan, Kreibich Daniel, Kaitman David, Chalánek Adam, Bareš Filip, Holub Petr, Liška Josef

Utkání začalo pro naše žáky příznivě. Již v 1.minutě si soupeř dal vlastní branku a v 13. minutě jsme již po dvou brankách Hausera Jana vedli 3 : 0. Soupeř dokázal brankami v 23. a 25. minutě snížit na 3 : 2, ale do konce poločasu opět Jan Hauser v 28. minutě a dvakrát Holub Petr v 31. a 34. minutě zvyšovali na 6 : 2. Druhý poločas zahájil soupeř velkým náporem a během čtyř minut, 37. - 41. minuta, snižoval třemi brankami na 6 : 4, v 50 minutě další brankou snížil stav na  6 : 5, teprve pak se naši hráči vzpamatovali a třemi brankami Jana Hausera, v 53., 62. a 64. minutě zvýšili své vedení v u tkání na 9 : 6. V závěru ještě soupeř vstřeli branku v 68. minutě naa konečný stav utkání 9 : 7 ve prospěch našich žáků.

Střelci branek za Dolní Poustevnu : Hauser Jan - 6x, Holub Petr - 2x, 1 x vlastní soupeře

Hodnocení vedoucího mužstva

Celkový průběh zápasu byl velmi vypjatý a nervózní na obou stranách. V prvním poločase se nám sice povedlo brzo odskočit na třígólové vedení, ale soupeř se vzápětí dotáhl na rozdíl jedné branky. Naši hráči však soupeře do konce poločasu přehráli a vstřelili další tři branky (2:6). Do druhé půle jsme vlétli hodně nesoustředěný v obraně a soupeř toho hned využil ve svůj prospěch a nasázel nám během chvíle tři branky (5:6). Naštěstí se kluci včas vzpamatovali a přestřelku do konce zápasu zvládli na konečných 7:9. V zápase jsme měli i mnoho nevyužitých  vyložených šancí, které nám také mohli vzít výhru. Pochválil bych výkon kluků z přípravky, kteří se i proti starším dokázali prosadit. Bareš Jan