Úvod » Okresní přebor starších žáků » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků - 8. kolo - 24.10.2015 - FK Mikulášovice - FK Dolní Poustevna 4 : 1 ( 4 : 1)

publikováno 24.10.2015 (aktualizováno 27.10.2015)

Okresní přebor starších žáků pokračoval 8.kolem. FK Dolní Poustevna hrál na hřišti v Mikulášovicích. První poločas skončil 4 : 1 pro soupeře. V druhém poločase se již žádnému mužstvu nepodařilo vstřelit branku a utkání skončilo vítězstvím FK Mikulášovice 4 : 1.

Okresní přebor starších žáků pokračoval 8.kolem  v sobotu 24.10.2015 od 10,00 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na  hřišti v Mikulášovicích proti SK Mikulášovice.Vedoucí mužstva - Bareš Jan (st.), kapitán mužstva - Bareš Jan (ml.).

FK Dolní Poustevna nastoupil s těmito hráči :

Pokorný Jan, Nejedlý Jiří, Bednář Marek, Frnčo František, Bareš Jan, Klinger Jiří, Hauser Jan, Kreibich Daniel, Barák Jakub, Vávra Radek, Bareš Filip, Holub Petr, Liška Josef

Již v 9. minutě se soupeř dostal do vedení brankou Cao Tran Huye. O pět minut později, ve 13.minutě, vyrovnal stav utkání na 1 : 1 Jan Hauser, který proměnil pokutový kop. Bohužel již ve 14.minutě šel soupeř opět do vedení další brankou Cao Tran Huye. Do konce prvního poločasu přida lještě za soupeře dvě branky Soukup Vladimír a tak první poločas skončil 4 : 1 pro soupeře. V druhém poločase se již žádnému mužstvu nepodařilo vstřelit branku a tak utkání skončilo vítězstvím FK Mikulášovice 4 : 1.

Střelec branky za Dolní Poustevnu : Hauser Jan - z pokutového kopu

Hodnocení utkání vedoucím mužstva :

V 8.kole  jsme jeli na hřiště v Mikulášovicích, kde jsme ve 2.kole prohráli 8:0, tak bylo naším cílem, uhrát lepší výsledek. To se nám taky nakonec povedlo. V prvním poločase za stavu 1:0 se nám po dobrém průniku Holuba do vápna a následného faulu na něj, povedlo z penalty ještě srovnat skóre, ale pak už byl celý zbytek poločasu a i celého utkání v režii soupeře. Soupeř nás trestal v nedůrazu v obraně a dal nám do konce první půle další tři branky (4:1). Ve druhém poločase jsme posílili obranu, když jsme stáhli Hausera z útoku do obrany a i díky tomu, i když nás soupeř stále tlačil a přehrával, jsme do konce zápasu nedostali žádnou branku. Ale taky jsme žádnou nepřidali a tak jak skončila první půle skončil i celý zápas (4:1).