Úvod » Okresní přebor star.přípravek » Výsledky utkání

3.turnaj zimní ligy přípravek o pohár Schrödingerova institutu ve Vilémově

publikováno 11.03.2016

3.turnaj zimní ligy přípravek o pohár Schrödingerova institutu ve Vilémově vyhrála opět Dolní Poustevna A !!! a účasti 10-ti týmů ze Šluknovského výběžku se konal 3. turnaj zimní ligy přípravek do 8-mi let, pod patronací Schrödingerova ústavu. Celou akci sponzorovaly – Schrödingerův institut Rumburk a SK Skloluxus Lipová.

3.turnaj zimní ligy přípravek o pohár Schrödingerova institutu ve Vilémově vyhrála opět Dolní Poustevna A !!!

Za účasti 10-ti týmů ze Šluknovského výběžku se konal za pořadatelství Lipové v naplněné hale ve Vilémově opět dobře připravený 3. turnaj zimní ligy přípravek do 8-mi let, pod patronací Schrödingerova ústavu. Hrálo se ve dvou skupinách po 5-ti týmech a první dva z obou skupin postoupily do semifinále. Ze skupiny A to byla – D.Poustevna A a Mikulášovice B a ze skupiny B pak – Mikulášovice A a Vilémov B. V semifinále proti sobě nastoupily týmy – Mikulášovice A a D. Poustevna A a druhou dvojici pak tvořili borci Mikulášovice B a Vilémova B. O 3.-4 místo porazil tým Mikulášovic A tým Vilémova B překvapivě jen těsně 1:0 a finále po výhře 2:0 ovládla opět zatím zcela suverénní - D.Poustevna A. Všech deset týmů obdrželo sladké odměny. Byli zde díky sponzorům odměněni i nejlepší jednotlivci a sice: nejlepší hráč turnaje – Kučera Václav z Mikulášovic B, nejlepší střelec turnaje – Filip Bareš z D.Poustevny A (dal 6 gólů) a nejlepší brankář turnaje – Šulík Martin z Lipové. Celou akci sponzorovaly – Schrödingerův institut Rumburk a SK Skloluxus Lipová, kterým patří velký dík, neboť díky těmto subjektům si všichni účastníci odnesli nejen pěkné ceny, ale i skvělé zážitky a všichni se již těší na 4.turnaj zimní ligy, který se uskuteční v sobotu 12.3.2016 v D.Poustevně. Pak se bude pokračovat dalším turnajem a po něm bude přímo v Mikulášovicích vyhlášen celkový vítěz, který obdrží velký pohár.

Další turnaje:

Sobota – 12.3.2016 – 4. satelitní turnaj o pohár Šlukn.výběžku – od 9 h v D.Poustevně. Garant – D.Poustevna.

Sobota – 26.3.2016 – 5. satelitní turnaj o pohár Šlukn.výběžku – od 9 h v Mikulášovicích. Garant - Mikulášovice.