Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Mistrovské utkání Okresní přebor 16. kolo dospělých 09.04.2016 – Dolní Habartice

publikováno 11.04.2016

Také druhé utkání jarní sezóny se našemu mužstvu nepodařilo a prohrálo v Dolních Habarticích 6 : 5. Do utkání jsme vstoupili velmi špatně, než jsme se rozkoukali tak nám soupeřův hráč vstřelil dva góly. Utkání bylo vůbec jako na kolotoči padalo hodně gólů. Vypadalo to na debakl , naše mužstvo se, ale vzchopilo a začalo předvádět hru , kterou předváděli na podzim. Tlakem a presingem jsme donutili soupeře chybovat. Soupeře jsme přehrávali, ale gól do poločasu se nám již nepodařilo vstřelit. Do druhé půle jsme nastoupili s tím ,že se pokusíme strhnout vítězství na naši stranu. Podařilo se nám, i přes velkou snahu, pouze snížit na 6 : 5

Také druhé utkání jarní sezóny se našemu mužstvu nepodařilo a prohrálo v Dolních Habarticích  6 : 5

Vedoucí družstva :   Moravec Břetislav st.      Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí :  Benda Pavel                         Asistenti : Janda Miroslav, Ševčík Ladislav

Střídání : 84 minuta Šanda Martin za Šafránka Štěpána

Žluté karty : 10. minuta Hrdlička David, 70. minuta Soukup Vladimír, 78. minuta Hájek Vilém

Do utkání jsme vstoupili velmi špatně, než jsme se rozkoukali tak nám soupeřův hráč vstřelil dva góly, v druhé a sedmé minutě to byl Petr Horvát , který nám dělal velké problémy a svá sóla dokázal proměnit. Utkání bylo vůbec jako na kolotoči padalo hodně gólů a už v deváté minutě se nám podařilo po faulu na Šafránka skórovat z penalty, exekutorem kopu byl Karpíšek. V jedenácté minutě bylo zase vše jinak soupeř nám vstřelil třetí gól , a v 27. minutě kdo jiný než Horvát navýšil soupeřovo vedení na 4 : 1 . Vypadalo to na debakl , naše mužstvo se, ale vzchopilo a začalo předvádět hru , kterou předváděli na podzim. Tlakem a presingem jsme donutili soupeře chybovat. V 32.minutě unikl po pravé straně Príhoda a přesnou přihrávkou našel Hrdličku , který snížil na 4 : 2. O tři minuty později po přihrávce Šafránka dokázal Koleňák snížit na 4 : 3 nejhezčím gólem utkání, střela z pětadvaceti metrů vymetla pravý růžek soupeřovi branky. Soupeře jsme přehrávali, ale gól do poločasu se nám již nepodařilo vstřelit.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím ,že se pokusíme strhnout vítězství na naši stranu. Na začátku druhé půle jme soupeře nepustili na naší polovinu . Náš tlak byl korunován vyrovnávacím gólem v 49. minutě . O gól se postarali Hájek, který přesnou přihrávkou našel Príhodu a ten srovnal na 4 : 4. Měli jsme další šance, bohužel jsme je neproměnili, Karpíšek nastřelil tyč a Svačina střelou z třiceti metrů trefil břevno. Soupeř nás potrestal, když vstřelil další dvě branky a opět u toho byli Horvátovi, nejprve v 65. minutě Horvát Emil a 68. minutě Horvát Petr Soupeř nám odskočil na 6 : 4. Nám se podařilo i přes velkou snahu pouze snížit na 6 : 5 Hájek přihrál Hrdličkovi , který stanovil konečný výsledek utkání.

Chtěl bych poděkovat hráčům za bojovnost a za snahu .

Tréninky A týmu úterý 12.04. a pátek 25.04. od 17,30 hodin.

Další mistrovská utkání 17 kolo 16.4.2016 Dolní Poustevna – Boletice nad Labem 17,00 hod.