Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Mistrovské utkání Okresní přebor dospělých - odložené 14. kolo - 10.04.2016 v Jiřetíně

publikováno 11.04.2016

Začátek jarní sezóny se nám vůbec nevydařil. také v třetím utkání jsme nedokázali bodovat a prohráli v Jiřetíně se Slovanem Jiřetín 5 : 1. Utkání dvou různých poločasů . První polovinu utkání jsme se soupeřem drželi krok, možná jsme byli i lepší , bohužel jsme nedokázali proměnit vyložené šance a poločas skončil výsledkem 1 : 1. Druhý poločas byl v režii soupeře, který po chybách našeho mužstva skóroval. Soupeř nám předvedl sílu v jednoduchosti a proměňování šancí.

Začátek jarní sezóny se nám vůbec nevydařil. také v třetím utkání jsme nedokázali bodovat a prohráli v Jiřetíně se Slovaném Jiřetín 5 : 1.

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.         Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí Budský Václav ml.                   Asistenti : Jarisch Daniel, Majstršín Marek

Střídání : 84 minuta Šanda Martin za Šafránka Štěpána

Žluté karty : 14. minuta Soukup Vladimír

Střelci :

• za Slovan Jiřetín - Pácha Radek 17. minutě - Prokop František 4 branky v 53, 62, 65, 85, minutě.

• za FK Dolní Poustevna - Príhoda Tomáš v 37. minutě

Utkání dvou různých poločasů . První polovinu utkání jsme se soupeřem drželi krok, možná jsme byli i lepší , bohužel jsme nedokázali proměnit vyložené šance a poločas skončil výsledkem 1 : 1. V sedmé minutě díky presingu se ocitl Hájek ve vyložené příležitosti bohužel šel sám na brankáře a nedokázal ho překonat. O tři minuty později předvedl náš gólman perfektní zákrok – likvidaci sóla soupeře. Běžela 17.minuta a po chybě Karpíška inkasujeme gól a soupeř se ujímá vedení 1 : 0. Po inkasování jsme převzali iniciativu a soupeře zatlačili na jeho polovinu . V 37. minutě unikl po levé straně Hájek, který našel přihrávkou Svačinu , Svačina prodloužil na Príhodu a ten patičkou srovnal skóre na 1 : 1. Druhý poločas byl v režii soupeře, který po chybách našeho mužstva skóroval - Prokop František v 53. 62. 65. a 85 minutě. Měli jsme dvě tutovky v 79. minutě šel sám na gólmana domácích Karpíšek a neproměnil. V 90. minutě podobná akce Príhody a opět neproměněná. Soupeř nám předvedl sílu v jednoduchosti a proměňování šancí.

Tréninky A týmu úterý 12.04. a pátek 25.04. od 17,30 hodin.

Další mistrovská utkání 17 kolo 16.4.2016 Dolní Poustevna – Boletice nad Labem 17,00 hod.