Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Mistrovské utkání Okresního přeboru – 17. kolo - 16.04.2016 v Dolní Poustevně

publikováno 18.04.2016

Dolní Poustevna - Boletice nad Labem 3 : 4, poločas 1 : 2. Další zbytečně prohrané utkání jarního kola Okresního přeboru dospělých. Opět jsme nedokázali proměnit několik brankových příležitostí. Připravili jsme se sami o vítězství především špatným přístupem, některých hráčů.

Mistrovské utkání Okresního přeboru – 17. kolo

16.04.2016 v Dolní Poustevně

Dolní Poustevna -  Boletice nad Labem        3 : 4  ( 1 : 2 )

Sestava FK Dolní Poustevna

Brankář :     Hofman Jiří

Obrana :      Mitternacht Robert,  Koleňák Petr,  Soukup Vladimír,  Lebeda Mirek

Záloha :       Svačina Jan,  Karpíšek David,  Kern Miroslav,  Hejl Adam

Útok :           Galbavý David,  Hrdlička David

Střídačka :              13 Šafránek Štěpán, 33 Šolín Josef, 16 Šanda Martin, 9 Príhoda Tomáš,

8 Hájek Vilém, 4 Tomek

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.               Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí :     Šťastný Zdeněk                        Asistenti : Beneš Karel, Michek Petr

Střídání :                   24. minuta Príhoda Tomáš za Svačina Jan

50. minuta Hájek Vilém za Koleňák Petr

72. minuta Tomek Zbyněk za Lebeda Mirek

82. minuta Šafránek Štěpán za Galbavý David

Žluté karty :             25. minuta Hrdlička David, 40. minuta Mitternacht Robert

Skóre :                     1. minuta 1 : 0 Galbavý, 29.minuta 1 : 1 Ženíšek, 34.minuta 1 : 2 Šindelář,

53.minuta 2 : 2 Galbavý, 55.minuta 2 : 3 Cimpl, 59.minuta 2 : 4 Cimpl,

70.minuta 3 : 4 Karpíšek

Opět jsme nedokázali proměnit několik brankových příležitostí. Připravili jsme se sami o vítězství především špatným přístupem, některých hráčů. Byl bych rád , aby se někteří hráči zamysleli nad tím co chtějí. Zda stojí za to hrát fotbal. Nebo nehrát fotbal a raději každý pátek a sobotu jít zapařit.

Tréninky : úterý a pátek od 17,30 na hřišti .

Další zápas zajíždíme do Markvartic sraz hráčů 15,00 hodin u haly – odjezd 15,15 hodin.