Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 18 kolo - 23.04.2016 v Markvarticích - 2 . 4 (0 : 4)

publikováno 25.04.2016

Okresní přebor dospělých - 18 kolo - 23.04.2016 - první vyhrané jarní utkání. Do utkání jsme vstoupili velmi odpovědně, dobře jsme bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. Bylo naše mužstvo kdo diktoval hru. Do druhého poločasu jsme vstupovali s vědomím , že zápas není vyhraný. Bohužel jsme opět neproměnili dvě vyložené šance. Na konci utkání nám začali docházet síly a soupeř toho využil a snížil na konečný výsled 4 : 2.

Okresní přebor dospělých - 18 kolo - 23.04.2016

Markvartice - Dolní Poustevna         2 : 4  ( 0 : 4)

Sestava FK Dolní Poustevna

Brankář : Moravec Břetislav

Obrana : Tomek Zbyněk, Soukup Vladimír, Mitternacht Robert, Koleňák Petr ,

Záloha : Svačina Jan, Karpíšek David, Hrdlička David, Hejl Adam

Útok : Hájek Vilém, Galbavý David

Střídačka : Šafránek Štěpán 13 , Šanda Martin, Lebeda Mirek 5, Príhoda Tomáš 12

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Trenér : Soukup Vladimír Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí : Jirsák Miroslav Asistenti : Pilecký Martin , Hartig Libor

Střelci za FK Dolní Poustevna : Hejl Adam 5. minuta, Hájek Vilém 14. minuta , Galbavý David 16. a 21. minuta

Střelci za Markvartice : Šimek Jakub 75. minuta, Vlach Antonín 87. minuta

Žluté karty za FK Dolní Poustevna : Koleňák Petr 80.minuta, Hrdlička David 86. minuta, Moravec Břetislav 87. minuta

Střídání : 56 minuta za Hájek Vilém – Lebeda Mirek, 73 minuta za Svačina Jan – Príhoda Tomáš

76 minuta za Galbavý David – Šafránek Štěpán, 79 minuta za Mitternacht Robert – Šanda Martin

Do utkání jsme vstoupili velmi odpovědně, dobře jsme bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. V páté minutě jsme vybojovali rohový kop, který zahrával Hejl a po chybě brankáře jsme se ujali vedení 1 : 0. Ve 14. minutě Hrdlička uvolnil Hájka, který tuto akci zakončil vstřelením druhé branky - 2 : 0. Od této chvíle jsme to bylo naše mužstvo kdo diktoval hru, v rozmezí 7. minut jsme vstřelili další dva góly. V 16. minutě se po přesné přihrávce Hájka prosadil Galbavý – zvyšujeme na 3 : 0 . Ve 23. minutě opět Galbavý po přesném pasu od Svačiny za obranu soupeře zvyšuje na 4 : 0. Měli jsme další šance bohužel jsme je nevyužili a do kabin jsme o poločase odecházeli, s vedením 4 : 0 . Do druhého poločasu jsme vstupovali s vědomím , že zápas není vyhraný. Bohužel jsme opět neproměnili dvě vyložené šance, kdy se mohlo definitivně rozhodnout o výsledku utkání. V této fázi utkání nás několikrát podržel svými zákroky gólman Moravec. Na konci utkání nám začali docházet síly a soupeř toho využil nejprve v 75. minutě snížil na 4 : 1 a v 87. minutě vstřelením gólu stanovil soupeř konečný výsled 4 : 2.

Chtěl bych všem hráčům poděkovat za zodpovědný a kolektivní přístup.