Úvod » Okresní přebor starších žáků » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků – 15. kolo - 1.5.2016 - Chřibská - Dolní Poustevna 10 : 1 (3 : 1)

publikováno 01.05.2016

V neděli 1.5. nás přivítal soupeř z Chřibské, který se pohybuje na druhém místě naší tabulky. Naši kluci vstoupili do zápasu parádně. V sedmé minutě jsme se po krásné akci ujali vedení. Pak už byla jen otázka času, kdy to tam soupeři konečně spadne. Do konce 1.poločasu nás soupeř stále tlačil. Druhý poločas už byl soupeř dominantní. Naši kluci to ale vůbec nezabalili a dokázali soupeře potrápit.

Okresní přebor starších žáků – 15. kolo

Chřibská - Dolní Poustevna  10 : 1  (3 : 1)

V neděli 1.5. nás přivítal soupeř z Chřibské, který se pohybuje na druhém místě naší tabulky a má v kádru "skoro dorostence". Tým z Chřibské je velmi silný a je na úrovni Velkého Šenova, který nás pokaždé deklasoval dvaceti góly. Naši kluci vstoupili do zápasu parádně. V sedmé minutě jsme se po krásné akci ujali vedení a málem se nám povedlo odskočit na dvě branky,ale Chalánek těsně minul bránu "škoda". Pak už byla jen otázka času, kdy to tam soupeři konečně spadne. To se povedlo ve dvacáté minutě a během dvou minut otočil skóre. Do konce 1.poločasu nás soupeř stále tlačil a přidal ještě jednu branku. Druhý poločas už byl soupeř dominantní a dokázal přidat dalších sedm branek. Naši kluci to ale vůbec nezabalili a dokázali soupeře potrápit i u jejich branky. Jen škoda,že se nám nepovedlo vstřelit ještě nějaký ten gól. Kluky bych pochválil za předvedený výkon a i když tomu výsledek 10:1 neodpovídá, tak si nezasloužili prohrát takovým rozdílem.