Úvod » Okresní přebor starších žáků » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků - 28.4.20156 - Lipová - Dolní Poustevna 2 : 6 (1 : 1)

publikováno 02.05.2016

Ve čtvrtek 28.4. jsme nastoupili na hřišti poslední Lipové. V prvním poločase jsme propadli hře soupeře, který se zaslouženě ujal vedení. Druhá půle už byla v naší režii. Výkon našich kluků se ve druhé půli dost zlepšil a zaslouženě vyhráli.

Okresní přebor starších žáků - 28.4.20156 - Lipová

Lipová - Dolní Poustevna 2 : 6  (1 : 1)

Ve čtvrtek 28.4. jsme nastoupili na hřišti poslední Lipové. V prvním poločase jsme propadli hře soupeře, který se zaslouženě ujal vedení. Naštěstí se nám povedlo během tří minut vyrovnat a do konce prvního poločasu už gól nepadl. O přestávce jsme si probrali co děláme špatně a co musíme vylepšit. Druhá půle už byla v naší režii. Nejdříve se nám povedlo jít do dvoubrankového vedení, pak se sice povedlo soupeři ještě snížit, ale dalšími třemi brankami jsme si pojistili tři body. Výkon našich kluků se ve druhé půli dost zlepšil a zaslouženě vyhráli.