Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 18 kolo - 30.04.2015 - Krásná Lípa - Dolní Poustevna 2 : 2 ( 0 : 2 )

publikováno 04.05.2016

Opět jsme začali ve velkém stylu. Jsme lepším týmem přehráváme soupeře a v poločase vedeme 2 : 0. V druhém poločasu bohužel nevyužijeme vyložené šance a soupeř dokáže vyrovnat. Opět se projevily naše chyby, začneme kritizovat rozhodčího, přestaneme hrát svoji hru. Soupeř toho využije a srovná stav utkání.

Okresní přebor dospělých - 18 kolo - 30.04.2015

Krásná Lípa - Dolní Poustevna  2 : 2 ( 0 : 2 )

Sestava FK Dolní Poustevna :

Brankář : Hofman Jiří

Obrana : Koleňák Petr, Soukup Vladimír, Miternacht Robert

Záloha : Svačina Jan, Karpíšek David, Kern Miroslav, Hrdlička David, Hejl Adam

Útok :      Hájek Vilém, Galbavý David

Střídačka : Šafránek Štěpán, Tomek Zbyněk, Lebeda Mirek, Príhoda Tomáš

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Trenér : Soukup Vladimír                             Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí : Budský Václav mladší – asistenti Poschko Jaroslav, Jarisch Daniel

Střelci za FK Dolní Poustevna : 15 min. Svačina Jan, 40. min. Galbavý David

Střelci za TJ Krásná Lípa : 53. min. Novák Tomáš , 61 min. Sekyra David

Žluté karty FK Dolní Poustevna : Soukup Vladimír 33. minuta, Koleňák Petr 65.minuta, Kern Miroslav 70. minuta

Střídání :     50 min. Tomek za Mitternachta , 56 min Príhoda za Svačinu a Šafránek za Hájka

Opět jsme začali ve velkém stylu v 15-té minutě centroval z levé strany Hrdlička a Svačina hlavou vsítil gól – vedeme 1 : 0 . O dvě minuty později po faulu domácích na Karpíška máme výhodu trestného kopu – exekutorem je Hájek bohužel trefuje břevno. Jsme lepším týmem přehráváme soupeře a v 40.té minutě přehraje Galbavý obránce soupeře na polovině hřiště, a krásným sólem zvyšuje na 2 : 0. V druhém poločasu bohužel nevyužijeme vyložené šance a soupeř dokáže vyrovnat. Opět se projevily naše chyby, začneme kritizovat rozhodčího, přestaneme hrát svoji hru. Soupeř toho využije a srovná stav utkání, 53 minutě Novák snižuje na 2 : 1 a v 61.minutě Sekyra po nařízeném pokutovém kopu ( prý za ruku v pokutovém území - hodně přísně nařízený pokutový kop!!!!. Ruka našeho hráče byla u těla a nezměnila směr střely. ) 2:2 . Dochází k penaltovému rozstřelu a dělbě bodů . Buď jeden bod a nebo dva body!! ?? . Z tohoto duelu díky Hofmanovi , který dokázal vychytat dva soupeřovi hráče získáváme dva body .

Trénink úterý 3.5.2016 od 17,30 hod a pátek 6.5.2016 od 17,30 hodin

Příští utkání - Dolní Poustevna – Těchlovice 17,00 hodin - sraz hráčů 16,00 hodin.