Úvod » Okresní přebor starších žáků » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků - 16. kolo - FK Dolní Poustevna – Spartak Jiříkov 1 : 1 (0 : 1)

publikováno 10.05.2016

S Jiříkovem jsme měli v této sezóně bilanci dvě prohry a skóre 3:19. Chtěli jsme soupeře co nejvíce potrápit a uhrát co nejlepší výsledek. To se nám také povedlo a při troše štěstí jsme mohli brát ze zápasu všechny body. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem

Okresní přebor starších žáků

FK Dolní Poustevna – Spartak Jiříkov  1 : 1  (0 : 1)

V 16.kole naší soutěže starších žáků jsme v neděli 8.5. přivítali na našem pažitu tým z Jiříkova. S Jiříkovem jsme měli bilanci dvě prohry a skóre 3:19 po dvou zápasech na podzim. Chtěli jsme soupeře co nejvíce potrápit a uhrát co nejlepší výsledek. To se nám také povedlo a při troše štěstí jsme mohli brát ze zápasu všechny body.
V prvním poločase se nám dařilo držet soupeře v bezpečné vzdálenosti od naší branky a nepouštět ho do zakončení, ale i tak se mu povedlo,  díky ofsajdové pozici, vstřelit jediný gól v zápase. Dařilo se nám dostávat se do gólových příležitostí, ale žádná neskončila vstřelenou brankou.
Do druhé půle jsme nastoupili s velkou chutí po gólu a s úmyslem přehrát soupeře. Ve druhém poločase jsme také  byli lepším týmem a zaslouženě jsme dokázali,  po krásném úniku Chalánka,  vyrovnat. Na konci zápasu se nám dařilo soupeře zatlačit, ale chybělo nám trochu štěstí, aby jsme zápas rozhodli.
 V penaltovém rozstřelu o ten bod navíc se nemýlil jen Chalánek a to nám na výhru nestačilo  "ŠKODA". I tak bych řekl,že naši kluci byli lepším týmem a výhru by si zasloužili. Kluky chválím za výborný výkon proti soupeři s vyšším věkem.