Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 22. kolo -21. 05. 2016 - Dolní Poustevna - Šluknov B 4 : 1 ( 2 : 0)

publikováno 25.05.2016

22. kolo Okresního přeboru dospělých mezi FK Dolní Poustevna a Plastonem Šlukno B se hrálo v sobotu 21. 5. 2016 na hřišti v Lipové. FK Dolní Poustevna svou trvalou převahu potvrdil vstřelenými góly a vedl již 4 : 1 . Soupeř až v závěru utkání snížil na konečných 4 : 1. V celkové tabulce je FK Dolní Poustevna s 30 body na 10 místě.

Okresní přebor  dospělých

22. kolo -21. 05. 2016

Dolní Poustevna  -  Šluknov B   4 : 1 ( 2 : 0)

Sestava  FK Dolní Poustevna :

Brankář        Moravec Břetislav

Obrana :           Miternacht Robert, Kern Miroslav, Soukup Vladimír, Koleňák Petr

Záloha :           Hejl  Adam, Hrdlička David, Svačina Jan, Karpíšek David

Útok :              Galbavý David, Šafránek Štěpán

Střídačka : Hájek Vilém, Hofman Jiří, Príhoda Tomáš, Tomek Zbyněk, Šanda Martin

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.  Trenér : Soukup Vladimír  Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí :   Havran Jan                  Asistenti : Pilecký  Martin , Šefčík Michal

Střelci za FK  Dolní Poustevna : 22. min Galbavý David ,  40. min Šafránek Štěpán,

53. min Karpíšek David , 76. min Galbavý David

Střelec za Šluknov B :                   83. min Jarábek Martin

Střídání :  50.min. za Koleňák Petr - Tomek Zbyněk , 65.min za  Šafránek Štěpán - Príhoda

Tomáš, 77. min za Galbavý David -  Hájek Vilém.

Žluté karty : 33.min Mitternach Robert

Minuty utkání :         22. minuta  - Hrdlička přesnou přihrávkou / na hranici postavení mimo hru/ našel

Galbavého , který nás dostal vstřelením gólu do vedení  1  :  0.

40.minuta - opět přesná přihrávka od Hrdličky – Šafránkovi , který se uvolnil

a levou nohou umístěnou střelou nás dostal do vedení 2  :  0.

53.minuta - po faulu na Hrdličku rozhodčí nařizuje pokutový kop - Karpíšek

pokutový kop proměnil a zvyšuje naše vedení na 3  -  0.

76.minuta - po faulu na Adama Hejla na hranici velkého vápna se k trestnému

kopu postavil Galbavý a umístěnou střelou k tyči zvyšuje na 4  -  0.

83.minuta  -  soupeři se podařilo  Jarábkem Martinem stanovit konečný výsledek

utkání na 4  -  1.

Sestřih tohoto utkání můžete shlédnout na internetu .

Internetová adresa sluknov.cz/fotbal/bmuzstvo/zapasy378

Trénink -   17,30 hod. -   pátek

Příští zápas zajíždíme do Březin sraz hráčů u haly v 15,00  odjezd 15,15 hod. Výkop 17,00 hod.