Úvod » Okresní přebor starších žáků » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků – 19. kolo – 28.5.2016 - Dolní Poustevna – Velký Šenov 1 : 7 (0 : 3)

publikováno 30.05.2016 (aktualizováno 01.06.2016)

V sobotu 28.5. jsme na našem hřišti přivítali celek z Velkého Šenova, který je v naší soutěži suverénně na prvním místě bez ztráty jediného bodu. První poločas jsme dokázali soupeře dobře bránit. Ve druhé polovině se sice soupeř o trochu zlepšil směrem dopředu, ale za to vzadu mu to daleko víc skřípalo než jindy. Díky naší chuti po gólu se nám povedlo, zaslouženě, vstřelit krásný gól po ještě hezčí akci

Okresní přebor starších žáků – 19. kolo – 28.5.2016

Dolní Poustevna – Velký Šenov 1 : 7  (0 : 3)

V sobotu 28.5. jsme na našem hřišti přivítali celek z Velkého Šenova, který je v naší soutěži suverénně na prvním místě bez ztráty jediného bodu.Ve třech zápasech odehraných s tímto soupeřem jsme měli bilanci tři porážky a skóre 0:63. Řekli jsme si,že se pokusíme soupeři,co nejvíce vzdorovat a odměnit se gólem.
     První poločas jsme dokázali soupeře dobře bránit a díky velmi dobrému výkonu všech našich hráčů se soupeř v 1.poločase prosadil jen třikrát.
     Ve druhé polovině se sice soupeř o trochu zlepšil směrem dopředu, ale za to vzadu mu to daleko víc skřípalo než jindy. I díky tomu a hlavně díky naší chuti po gólu se nám povedlo, zaslouženě, vstřelit krásný gól po ještě hezčí akci na 1:5. Soupeř byl chvíli trochu v šoku, ale pak ukázal svoji sílu a přidal do konce zápasu "jen"dvě branky.
     Hodnotil bych zápas, jako velice dobře odvedenou práci našich hráčů a vynikající výkon všech kluků. Dále děkuji klukům za to, že to předem nevzdali a bojovali až do konce.