Úvod » Okresní přebor starších žáků » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků – 19. kolo – 28.5.2016 - Dolní Poustevna – Velký Šenov 1 : 7 (0 : 3)

publikováno 30.05.2016 (aktualizováno 01.06.2016)

V sobotu 28.5. jsme na našem hřišti přivítali celek z Velkého Šenova, který je v naší soutěži suverénně na prvním místě bez ztráty jediného bodu. První poločas jsme dokázali soupeře dobře bránit. Ve druhé polovině se sice soupeř o trochu zlepšil směrem dopředu, ale za to vzadu mu to daleko víc skřípalo než jindy. Díky naší chuti po gólu se nám povedlo, zaslouženě, vstřelit krásný gól po ještě hezčí akci

Okresní přebor starších žáků – 19. kolo – 28.5.2016

 

Dolní Poustevna – Velký Šenov 1 : 7  (0 : 3)

V sobotu 28.5. jsme na našem hřišti přivítali celek z Velkého Šenova, který je v naší soutěži suverénně na prvním místě bez ztráty jediného bodu.Ve třech zápasech odehraných s tímto soupeřem jsme měli bilanci tři porážky a skóre 0:63. Řekli jsme si,že se pokusíme soupeři,co nejvíce vzdorovat a odměnit se gólem.          
     První poločas jsme dokázali soupeře dobře bránit a díky velmi dobrému výkonu všech našich hráčů se soupeř v 1.poločase prosadil jen třikrát.
     Ve druhé polovině se sice soupeř o trochu zlepšil směrem dopředu, ale za to vzadu mu to daleko víc skřípalo než jindy. I díky tomu a hlavně díky naší chuti po gólu se nám povedlo, zaslouženě, vstřelit krásný gól po ještě hezčí akci na 1:5. Soupeř byl chvíli trochu v šoku, ale pak ukázal svoji sílu a přidal do konce zápasu "jen"dvě branky.
     Hodnotil bych zápas, jako velice dobře odvedenou práci našich hráčů a vynikající výkon všech kluků. Dále děkuji klukům za to, že to předem nevzdali a bojovali až do konce.     
     

,,SKVĚLÝ VÝKON - JEN TAK DÁL"

 Sestava FK Dolní Poustevna:

 Klinger -  Nejedlý, Pokorný, Liška, Bareš Jan "K", Barák,Chalánek, Bareš Filip, Vávra, Holub

Gól : Chalánek Adam

Bareš Jan, st.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 40721
Dnes: 1
Online: 4

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

Vánoce 2019 a rok 2020 - přání
Fotbalový klub Dolní Poustevna přeje všem svým členům a přiznivcům příjemné a klidné prožití svátků vánočních, zdraví, štěstí a hodně sportovních zážitků v ...

Kalendář akcí

« 01 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace