Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých – 23. kolo - 28.05.2016 - Březiny - Dolní Poustevna 3 : 1 (2 : 1)

publikováno 01.06.2016

Bohužel opět prohra se soupeřem, který byl k poražení. Soupeř z minima šancí dokáže využít maximum a naši hráči z maxima šancí minimum. Naši hráči měli minimálně osm vyložených tutovek – kdy náš hráč šel sám na brankáře a bohužel jsme dokázali vstřelit pouze jeden gól.

Okresní přebor dospělých – 23. kolo - 28.05.2016

Březiny  -  Dolní Poustevna 3 : 1 (2 : 1)

Sestava FK Dolní Poustevna :

Brankář : Moravec Břetislav

Obrana: Mitternach Robert , Kern Miroslav, Soukup Vladimír, Koleňák Petr

Záloha : Hejl Adam, Hrdlička David, Svačina Jan, Karpíšek David

Útok : Galbavý David, Šafránek Štěpán

Střídačka : Hájek Vilém, Hofman Jiří,Tomek Zbyněk.

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.  Trenér : Soukup Vladimír   Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí : Šťasný Zdeněk Asistenti : Michek Petr , Sabo Miroslav

Střelci za FK Dolní Poustevna : 12.min. Galbavý David

Střelci za Březiny : 37.min. Šindelář David, 39.min. Hořčička Vojtěch, 62.min. Šimek Lukáš

Střídání : 15.min. za Karpíšek David- Hájek Vilém, 68.min. za Koleňák Petr -Tomek Zbyněk

Žluté karty : 88.min Hrdlička David

Minuty utkání :

12.minuta únik po pravé straně Hrdlička - přesným centrem našel Galbavého, který překonal brankáře domácích 1 : 0 pro Dolní Poustevnu.

15. minuta po skluzu soupeře musí pro zranění odstoupit Karpíšek, později se prokáže jeho zranění jako vážné a je převezen do okresní nemocnice, kde mu je zjištěna zlomenina lýtkové kosti. Místo Karpíška nastupuje Hájek.

37. minuta soupeř srovnává Šindelářem na 1 : 1

39. minuta opět soupeř skóruje Hořčičkou a ujímá se vedení 2 : 1

62. minutě soupeř Šimkem stanovuje konečný výsledek utkání 3 : 1

Bohužel opět prohra se soupeřem, který byl k poražení. Soupeř z minima šancí dokáže využít maximum a naši hráči z maxima šancí minimum. Soupeř měl pět šancí a dal tři góly – naši hráči měli minimálně osm vyložených tutovek – kdy náš hráč šel sám na brankáře a bohužel jsme dokázali vstřelit pouze jeden gól.

Doufám, že v příštím utkání s Mikulášovicemi na domácí půdě, budeme v koncovce důraznější a úspěšnější. Věřím i v podporu našich diváků .

Příští zápas 4.6.2016 Dolní Poustevna - Mikulášovice sraz hráčů 16,00 . Výkop 17,00 hod.