Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých – 25. kolo - 11.06.2016 - Verneřice - Dolní Poustevna 1 : 4 ( 0 . 0 )

publikováno 16.06.2016

Okresní přebor dospělých – 25. kolo - 11.06.2016

Verneřice - Dolní Poustevna 1 : 4 ( 0 . 0 )

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.            Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí : Jarisch Daniel                         Asistenti : Pȍschko Jaroslav, Budský Václav ml.

Střelci za FK Dolní Poustevna : 55. min. Hejl Adam , 80 a 83. min Svačina Jan,

89. min. Hrdlička David

Střelec za Verneřice :                 78. min. Sovadina Michal

Střídání : 65. min za Príhoda Tomáš – Hájek Vilém 78.min. za Galbavý David – Šafránek Štěpán

Žluté karty : 44.min. Tomek Zbyněk za faul / skluz do protihráče/

První poločas byl bohužel z naší strany opět o neproměňování vyložených šancí. Už v 15.minutě jsme mohli jít do vedení. Galbavý šel sám na brankáře - nedokázal ho překonat. Ve 20. minutě byl faulován před vápnem Galbavý – trestný kop zahrával Svačina, brankář dokázal kop vyrazit na roh. V 55.minutě přesnou přihrávkou našel Hejl, Príhodu ten však nedokázal překonat gólmana – kopal se rohový kop a konečně jsme se dočkali. K odraženému balónu se dostal Adam Hejl , který umístěnou střelou překonal brankáře domácích vedeme 1 : 0. V 75. min. jsme mohli jít do vedení 2 : 0 na centr Príhody si naběhl Hrdlička a hlavičkou trefil jen náruč brankáře domácích . Nedáš dostaneš!!!! Běžela 78. minuta po hrubé chybě našeho obránce /Tomek Zbyněk/ dokázal soupeř srovnat na 1 : 1. Nás tento gól vyburcoval k lepšímu výkonu, zpřesnili jsme hru a hlavně se nám začalo dařit v proměňování šancí . V 80. minutě přihrál Kern Svačinovi a ten přesnou střelou dostal naše mužstvo do vedení 2 : 1. O tři minuty to byl opět Svačina, který po Hájkově přihrávce zvýšil naše vedení na 3 : 1. V 89. minutě potvrdil naše vítězství na 4 : 1 Hrdlička na gól přihrával Šafránek.

Příští zápas 18.6.2016 - Dolní Poustevna - Staré Křečany. Sraz hráčů v 16,00 hod. Výkop 17,00 hod.