Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor dospělých

1. a 2. kolo Okresního přeboru dospělých - podzim 2016

publikováno 13.09.2016

První mistrovský zápas jsme nezvládli. Hráli jsme velmi špatně, obrana dělala školácké chyby. Soupeř nás přehrával ve všech směrech. V druhém kole proti Březinám jsme se dostali do vedení, ale soupeř rychle vyrovnal a naši hráči již nedokázali dát další branku.

Okresní přebor  dospělých - 1 kolo - 03.09.2016

Dolní Poustevna   Jiřetín  -  0 : 5  ( 0 : 2 )

Sestava  FK Dolní Poustevna

Brankář         Moravec Břetislav

Obrana           Miternacht Robert, Koleňák Petr, Soukup Vladimír st., Tomek Zbyněk

Záloha            Príhoda Tomáš, Hrdlička David, Kern Miroslav, Svačina Jan

Útok              Galbavý David, Šafránek Štěpán

Střídačka       Šanda Martin ,  Hájek Vilém, Soukup Vladimír ml.

Vedoucí družstva :  Moravec Břetislav st.      Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí   :  Kadora Ondřej                 Asistenti  : Dostál Miroslav,  Kalvach Jaroslav

Střídání : 70 minuta Hájek Vilém  za Tomek Zbyněk,

72 minuta Šanda Martin za Šafránek Štěpán

81 minuta  Soukup Vladimír ml. za  Príhoda Tomáš

Žluté karty  :    45. minuta Kern Miroslav

65. minuta Mitternacht Robert

84. minuta Soukup Vladimír ml.

Střelci soupeře

Šimek Jan 12. a  16. minutě, Volf Michal 48. minutě , Zelingr Oldřich 77. minutě, Prokop František  82.min.

První mistrovský zápas jsme nezvládli.  Hráli jsme velmi špatně, obrana dělala školácké chyby, které soupeř dokázal využít. Dá se říct, že tři góly z pěti jsme si vstřelili sami. Soupeř nás přehrával ve všech směrech, byl agresivnější, přesněji si přihrával a nutil nás dělat chyby. Myslím si, že Jiřetín bude patřit mezi  favority okresního přeboru.

Tréninky  A týmu  úterý 06.09  a čtvrtek 08.09. od 17,30 hodin.

Další mistrovská utkání 2 kolo 10.9.2016 Březiny -Dolní Poustevna  od 17,00 hod.

Odjezd 15,00 od haly

Moravec Břetislav, st.

Okresní přebor dospělých – 2. kolo -   10.09.2016

Březiny  -  Dolní Poustevna   4  : 1 (2 : 1)

Brankář :    Jemelka Miroslav

Obrana :     Galbavý David, Soukup Vladimír, Tomek Zbyněk

Záloha :      Schmaltz Matěj, Hrdlička David, Svačina Jan, Slanina Josef

Útok :         Hájek Vilém, Šafránek Štěpán

Střídačka : Soukup Vladimír junior

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.             Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí :  Šťastný Zdeněk                       Asistenti : Michek Petr , Beneš Karel

Střídání :                  82.min. za Šafránka Štěpána – Soukup Vladimír ml.

Žluté karty :             31.min Tomek Zbyněk

Střelci  :  Dolní Poustevna – 11.min. Šafránek Štěpán

Březiny -  12. - 20. a 58 min  Šimek Jakub, 55.min. Wirkner Michal.

Minuty utkání

• 11. minuta Hrdlička – prošel přes dva Březinské hráče středem hřiště a přesnou přihrávkou našel volného spoluhráče Šafránka ve velkém vápně, který nás umístěnou střelou  dostal do vedení 1 : 0.
  • 12. minutě soupeř nás potrestal po hrubé chybě obrany, kdy v pokutovém území byli neobsazeni hned dva hráči soupeře, jsme inkasovali  vyrovnávací gól 1 : 1.
  • 20. minuta po rohovém kopu jsme opět neubránili soupeřova hráče Šimka, střelce vyrovnávacího gólu, který nezaváhal a dostal domácí do vedení 2 : 1.
  • 31. minuta za přidržení protihráče Tomek dostává žlutou kartu.
  • 42. minuta Hrdlička, který hrál velmi aktivně přesnou přihrávkou vyzval Príhodu ke skórování, bohužel jeho střela minula soupeřovu branku.
  • Za zmínku stojí střela Hájka, který střelou přes hlavu/ nůžkami / v 44. minutě těsně minul soupeřovu branku.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že se pokusíme s výsledkem ještě něco udělat bohužel, začali nám docházet síly a soupeř nás přehrával.

• 55.minuta se k odraženému míči dostal Wirkner který nechytatelnou střelou  z 20.ti metrů překonal našeho brankáře a zvýšil vedení Březin na 3 : 1.
  • 58.minuta rozhodčí přehlídl jasný faul soupeřova hráče Šimka na Hrdličku. Šimek dokázal zaváhání  rozhodčího využít a zvýšil vedení Březin na 4 : 1.
  • 68. minutě jsme mohli výsledek zkorigovat – Galbavého umístěnou střelu k levé tyči dokázal brankář Březin vytěsnit na roh.

Příští zápas 17.09.2016  Dolní Poustevna - Malšovice  sraz hráčů 16,00 . Výkop 17,00 hod.