Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor starších žáků

Okresní přebor straších žáků - 3.kolo - 17.9.2016 - FK Dolní Poustevna - FK Malšovice 1 : 4 (1 : 2 )

publikováno 19.09.2016

Do zápasu jsme vstoupili hodně nešťastně. Naštěstí se kluci brzy otřepali a zatlačili soupeře na jeho polovině,ale v koncovce nám nebylo přáno. S výkonem našich kluků jsem byl spokojený. Škoda těch neproměněných gólovek.

Okresní přebor starších žáků – 3.kolo 17.9.2016

FK Dolní Poustevna – FK Malšovice  1 : 4 (1 : 2)

Sestava FK Dolní Poustevna:

Klinger - Nejedlý, Pokorný ,,K", Bednář, Frnčo, Chalánek, Bareš F., Barák, Šimek, Vávra

Střelec za FK Dolní Poustevna:  Chalánek

Do zápasu jsme vstoupili hodně nešťastně, když už po prvním rohu jsme prohrávali.Naštěstí se kluci brzy otřepali a zatlačili soupeře na jeho polovině. Vypracovali si mnoho gólových příležitostí, ale žádná se nám nepovedla proměnit. Naopak soupeři stačila další jediná možnost ke vstřelení branky zvýšil na 2 : 0. I tak se nám dařilo soupeře zatlačit před jeho bránu a konečně vstřelit gól. Do konce poločasu jsme mohli skóre i otočit v náš prospěch,ale v koncovce nám nebylo přáno. Ve druhé půli se nám už tak nedařilo a jediný střelec ze soupeřova týmu nás ještě dvakrát potrestal za naší nedůslednost v obraně a tím pečetil konečný výsledek na 1:4.  S výkonem našich kluků jsem byl spokojený, hlavně v prvním poločase. Škoda těch neproměněných gólovek, protože jsme mohli klidně i vyhrát. Tak snad příště to klapne.

Trenér: Bareš Jan st.=