Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých - 3. kolo - 17.9.2016 - FK Dolní Poustevna - FK Malšovice 2 : 0 (1 : 0 )

publikováno 21.09.2016

3. kolo Okresního přeboru dospělých na Stadionu FK Dolní Poustevna s FK Malšovice jsme opět prohráli. Soupeře jsme sice v druhém poločase přehrávali, bohužel jsme nedokázali svou převahu využít ke vstřelení gólu. Zahazovali jsme vyložené šance a utkání skončilo vítězstvím soupeře 2 : 0.

Okresní přebor dospělých – 3. kolo – 17. 9. 2016

Dolní Poustevna   -   Malšovice  0 : 2   ( 0 : 1 )

Sestava  FK Dolní Poustevna :

Brankář :             Moravec Břetislav

Obrana:               Mitternacht Robert, Soukup Vladimír, Tomek Zbyněk

Záloha :               Hrdlička David, Svačina Jan, Kern Miroslav, Šafránek Štěpán

Útok :                  Galbavý David, Hájek Vilém

Střídačka :           Soukup Vladimír junior, Príhoda Tomáš, Pavlovič Michal

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.       Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí :   Hýbl Josef                        Asistenti : Michek Petr , Jarisch Daniel

Střelci -  Malšovice : 8. minuta Hvozdovič Petr, 49. minuta Schmidt Ondřej

Střídání :              52.min. za Svačina Jan – Pavlovič Michal, 65.min. za Šafránek Štěpán – Príhoda  Tomáš, 80.min. za       Koleňák Petr – Soukup Vladimír jun.

Žluté karty :         22.min. Mitternacht Robert

Minuty utkání :

• 6.minuta  k odraženému míči se dostal Svačina bohužel jeho střela skončila na břevnu.
  • 8.minuta soupeř rozehrává rohový kop, neobsazený hráč Hvozdovič umístěnou hlavičkou dostává soupeře do vedení 1 : 0
  • 22.minuta Mitternacht Robert žlutá karta za faul / podražení soupeře/.
  • 27.minuta Hájek Vilém na hranici pokutového území přestřelil soupeřovu branku.
  • 49.minuta po hrubé chybě obrany / Soukup Vladimír sen. / nám soupeř vstřelil druhý gól.

Soupeře jsme druhý poločas přehrávali, bohužel jsme nedokázali svou převahu využít ke vstřelení gólu. Zahazovali jsme vyložené šance a utkání skončilo vítězstvím soupeře 2 : 0.

Příští zápas :  24.09.2016  - Dolní Poustevna - Mikulášovice  sraz hráčů 15,30 . Výkop 16,30 hod.

Trénink :  úterý a čtvrtek od 17,30 hodin.