Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých - 4.kolo - 24.9.2016 - FK Dolní Poustevna - FK Mikulášovice 2 : 2

publikováno 28.09.2016

Za nerozhodného stavu dochází k rozstřelu pokutových kopů, bohužel soupeř byl lepší a na pokutové kopy vítězí. Myslím si, / jak kdysi prohlásil pan Pospíchal/, že fotbal nemá logiku, že jsme byli lepší než soupeř , ale nám nepřálo fotbalové štěstíčko. Chtěl bych vyzvednout především výkon našeho brankáře Josefa Šolína, který svým výkonem naše mužstvo podržel a z našich hráčů podal nejlepší výkon.

Okresní přebor dospělých - 4.kolo - 24.9.2016

FK Dolní Poustevna - FK Mikulášovice 2 : 2  (1 : 2)

Sestava  FK Dolní Poustevna  :

Brankář :  Šolín Josef

Obrana :   Mitternacht Robert, Soukup Vladimír st., Koleňák Petr, Tomek Zbyněk

Záloha :    Hájek Vilém, Kern Miroslav, Hrdlička David, Svačina Jan

Útok :       Šafránek Štěpán, Galbavý David

Střídačka : Soukup Vladimír ml., Príhoda Tomáš, Pavlovič Michal, Pečený Vladimír,

Peláčik Pavel.

Střídání :   74. Slanina Josef za Šafránek Štěpán , 78. Tomáš Príhoda za Miternacht Robert.

Střelci FK Dolní Poustevna  :  18.minuta -  Hájek Vilém, 51. minuta - David Galbavý

Střelci FK Mikulášovice :        8. Šach Otomar, 16. minutě Novák Lukáš

Žluté karty :  9. minuta Soukup Vladimír, 32. minuta Mitternacht Robert, 42 minuta Koleňák Petr,

55. minuta Tomek Zbyněk, 78. minuta Hrdlička David, 88.minuta Slanina Josef.

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.        Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí :  Kadora Ondřej                    Asistenti : Forro Stanislav, Kalvach Jaroslav

Minuty utkání

• 5.minuta Mitternacht centruje do velkého vápna – bohužel Hrdlička ve vyložené

šanci trefuje hlavou náruč soupeřova brankáře

• 8.minuta - hráč soupeře Šach si rukou přistrčí míč / tento přestupek rozhodčí neviděl/  a dostává Mikulášovice do vedení 1 : 0
  • 13. minuta - Hájek rozehrává  rohový kop, Hrdlička hlavou trefuje soupeřovu horní tyč brány
  • 16. minuta - pravidlo nedáš dostaneš. Po hrubé chybě obrany / Tomek Zbyněk / dostává Novák                             Mikulášovice do vedení 2 : 0
  • 18. minuta - z pravé strany centruje Kern a Hájek z hranice malého vápna umístěnou hlavičkou  snižuje na 2 : 1
  • 32. minuta po faulu Mitternachta ve vápně nařizuje rozhodčí pokutový kop, který  náš golman Šolín chytá.
  • 50. minuta Kern uličkou nachází volného Galbavého, který vyloženou šanci  tentokrát proměňuje a srovnává stav utkání na 2 : 2.
  • 87. minutě Kern trefuje levou tyčku soupeřovi branky, míč se odráží do pravé tyčky a ven   z branky – na stavu se nic nemění.

Za nerozhodného stavu dochází k rozstřelu pokutových kopů, bohužel soupeř byl lepší a na pokutové kopy vítězí.   Dochází k dělení bodů Mikulášovice dva body do tabulky,  Dolní Poustevna  jeden.

Myslím si, / jak kdysi prohlásil pan Pospíchal/, že fotbal nemá logiku,  že jsme byli lepší než  soupeř , ale nám nepřálo fotbalové štěstíčko.

Chtěl bych vyzvednout především výkon našeho brankáře Josefa Šolína, který svým výkonem naše mužstvo podržel a z našich hráčů podal nejlepší výkon.

Děkuji divákům, že přišli v tak velkém počtu a zúčastnili se slavnostního předání věcného daru  našim dlouholetým členům FK, panu Bělovi a panu Kořínkovi k jejich narozeninám.

Příští utkání  v Dolních Habarticích   výkop 16,00 hod. Odjezd od haly 14,15 hodin.