Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 6.kolo – 8.10.2016 - FK Dolní Poustevna – TJ Krásná Lípa 2 : 1 ( 1 : 1 )

publikováno 10.10.2016

Okresní přebor dospělých – 6.kolo – 8.10.2016

FK Dolní Poustevna – TJ Krásná Lípa   2 : 1 ( 1 : 1 )

Sestava  FK Dolní Poustevna :

Brankář :               Moravec Břetislav

Obrana :                Soukup Vladimír junior, Soukup Vladimír,  Kern Miroslav, Miternacht Robert,

Príhoda Tomáš, Svačina Jan, Hrdlička David, Suk Lukáš

Útok :                    Hájek Vilém, Šafránek Štěpán

Vedoucí družstva :  Moravec Břetislav st.

Hlavní rozhodčí :     Beneš Karel           Asistenti : Šťastný Zdeněk, Petr Michek

Střelci  za FK Dolní Poustevna         7.min. Svačina Jan,  47. min. Hájek Vilém

Střelci  za TJ Krásná Lípa :                    8. min. Matějka Filip

Žluté karty – FK Dolní Poustevna :       Mitternacht Robert 35. a 65. minuta

Červené karty:        Mitternacht Robert 65. minuta druhá žlutá karta následovala červená.

Príhoda Tomáš 76. minuta za pošťuchování a následné napadení soupeře.

Konečně vyhrané utkání, které vůbec nebylo jednoduché, k utkání se dostavilo pouze  11. hráčů  (velká marodka Koleňák, Peláčik, Šolín – dále pak pracovně chyběl Pavlovič a Tomek –   vyloučený Galbavý ze zápasu Dolní Habartice - Galbavý dostal stop na tři mistrovská utkání od disciplinární komise).

Minuty utkání:

• 7.minuta - po ruce soupeře rozhodčí nařizuje trestný kop asi 7. metrů před velkým vápnem                            – Svačina tvrdou umístěnou střelou k levé tyči proměňuje – Poustevna se ujímá vedení 1 : 0 .
  • 8.minuta  - nestačili jsme se zkoncentrovat na hru a soupeř po hrubé chybě zálohy a obrany, kdy při rozehrání ze středového kruhu dokázal hráč soupeře Matějka   projít středem hřiště až k našemu velkému vápnu a umístěnou nechytatelnou    střelou k pravé tyči srovnává na 1 : 1 .
  • 38. minuta  - po faulu v pokutovém území na Krásnolipského hráče Roubíčka nařizuje rozhodčí pokutový kop. Brankář Moravec Břetislav jun. se vyznamenává a penaltu chytá.
  • 47. minuta kopeme rohový kop - Hájek skóruje přímo z rohu / po chybě hostujícího gólmana/ ujímáme se vedení 2 : 1.
  • 65. minuta po druhé žluté kartě za komentování výkonu rozhodčího dostává Mitternacht červenou kartu
  • 76.minutě dochází ve středu hřiště k  vzájemnému držení hráčů Príhody a Pešíra, hostující hráč neudržel nervy a udeřil našeho hráče pěstí, ten oplácel a rozhodčí  oba vyloučil.

Náš oslabený tým se dokázal semknout a dotáhl toto utkání k prvnímu vítězství. Chtěl bych všem hráčům, kteří toto cenné vítězství vybojovali poděkovat.

Další utkání  16.10.2016 od 15,30 hodin v Lipové se Šluknovem B ,  sraz hráčů a odjezd od haly ve 14,30 hodin.

Doufám, že marodka mužstva už nebude žádná a k utkání odjedeme už s uzdraveným kádrem,   bohužel nám budou chybět vyloučení hráči, kteří by si měli uvědomit ,že kádr mužstva není tak   velký, abychom si mohli dovolit tři vyloučení během dvou zápasů!!!!!