Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 8. kolo – 22. 10. 2016 - FK Dolní Poustevna - TJ SK Markvatice 5 : 3 (1 : 3)

publikováno 25.10.2016

Zápas rozdílných poločasů – v prvním poločase jsme se ujalí vedení, ale to bylo z naší strany vše. Ve hře nás držel gólman. Po vstřelení kontaktního gólu se obraz hry změnil. Byli jsme důraznější, rychlejší a hlavně byla vidět u hráčů touha po vítězství.

Okresní přebor dospělých – 8. kolo – 22. 10. 2016

FK Dolní Poustevna  -  TJ SK Markvatice  5 : 3 (1 : 3)

Sestava  FK Dolní Poustevna :

Brankář :             Moravec Břetislav

Obrana:                Mitternach Robert, Soukup Vladimír, Koleňák Petr, Tomek Zbyněk

Záloha :                Hájek Vilém , Hrdlička David, Svačina Jan, Pavlovič Michal

Útok :                    Suk Lukáš,   Šafránek Štěpán

Střídačka :           Soukup Vladimír jun. Pečený Láďa

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.       Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí :  Jarisch Daniel                   Asistenti : Budský Václav, Poschko

Střelci za FK Dolní Poustevna :

9 a 91. min. Svačina Jan, 75. min. Soukup Vladimír jun., 84. min. Hájek Vilém, 89.min. Pavlovič Michal.

Střelci za TJ SK Markvartice

10min. Hagara David, 34.min. Gaher Josef, 41.min. Zeman Lukáš.

Střídání :  46. za Suk Lukáš  – Pečený Ladislav,

54.min. za Pečený Ladislav / zranění / -  Soukup Vladimír jun.

Zápas rozdílných poločasů – v prvním poločase jsme se  ujalí vedení, ale to bylo  z naší strany vše. Druhý poločas přesto, že jsme chtěli hrát jinou hru nás soupeř do 60.té minuty přehrával. Ve hře nás držel gólman, když vychytal soupeře v gólových šancí. Po vstřelení kontaktního gólu teprve 15. letým Soukupem jun. se obraz hry změnil. Byli jsme důraznější, rychlejší a hlavně byla vidět u hráčů touha po vítězství.

Minuty utkání

• 9. min. chyba hostujícího gólmana / uchopení míče po přihrávce spoluhráče ve vápně/. Nařízený trestný kop rozehrál Šafránek a Svačina umístěnou střelou k pravé tyči dostává náš tým do vedení 1 : 0.
  • 10. min. faul na soupeře na naší polovině–soupeř rychle rozehraje a Hagara vyrovnává na 1 : 1.
  • 34. min. po trestném kopu a chybě obrany  se soupeř dostává do vedení 1: 2, střelec gólu Gaher
  • 41. min. chyba na levé straně obrany soupeř umístěnou střelou zvyšuje na 1 : 3, střelec  Zeman.
  • 44. min. Hájek střelou z dvaceti metrů trefuje břevno.
  •  57. min. po souboji s hostujícím gólmanem je zraněn Pečený , kterého vystřídal Soukup jun.   Pečený musel do nemocnice na vyšetření – které ukázalo že jde pouze o krevní výron.
  •  64. min. po chybě obrany se vyznamenává brankář Moravec chytá samostatný únik soupeře a drží nás ve hře.
  •  65.min. Svačinovu umístěnou stelu k pravé tyči  hostující brankář chytá.
  • 70.min. opět Svačina z prvé strany nechytatelnou střelou bohužel trefuje břevno.
  • 75.min. rozehráváme rohový kop. Exekutorem kopu Hájek, k odraženému míči se dostává Soukup jun. / 15.let/  a snižuje na 2 : 3.
  • 84.min. Soukup jun. přihrává Hájkovi do volného prostoru a Hájek umístěnou střelou překonává brankáře hostů  a srovnává na 3 : 3.
  • 89. min. k odraženému míči se dostal Pavlovič a lobem přes brankáře nás dostává do vedení
  • 91. min. soupeř ve snaze vyrovnat zapomíná na obranu , Svačina dostává přihrávku ke středovému kruhu a své sólo proměňuje umístěnou střelou k levé tyči – a stanovuje konečný výsledek utkání na 5 : 3.

Děkuji všem hráčům za to, že po nepříznivém vývoji utkání bojovali a dokázali utkání

dovést utkání do vítězného konce. Pochvalu si především zaslouží dva nejzkušenější hráči -

brankář Moravec a Soukup senior. Brankář předvedl nadstandartní výkon, kterým podržel naše

mužstvo a  výkonem přispěl k našemu vítězství. To samé Soukup – dokázal mužstvo vyhecovat

a předvedl bezchybný výkon ve středu obrany .

Příští zápas zajíždíme do Těchlovic sraz a odjezd hráčů 13,00 hod. od haly.