Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor starších žáků

Okresní přebor starších žáků – 9.kolo – 29.10.2016 - FK Dolní Poustevna – FK Malšovice 3 : 4 po penaltách (pol.2:0)

publikováno 01.11.2016 (aktualizováno 02.11.2016)

Okresní přebor starších žáků – 9.kolo – 29.10.2016

FK Dolní Poustevna – FK Malšovice   3 : 4 po penaltách  (pol.2:0)

Sestava FK Dolní Poustevna :

Klinger - Nejedlý, Pokorný, Bareš J.,,K", Frnčo, Bareš F., Chalánek, Vávra, Kaitman, Holub, Barák

Góly za FK Dolní Poustevna : Chalánek 2x, Holub

Celý zápas se hrál hodně ofenzivně na obou stranách a tak byla jen otázka komu se podaří vstřelit více branek. V prvním poločase jsme se dokázali dvakrát gólově prosadit a i díky výbornému výkonu našeho brankáře jsme první půli vyhráli 2:0. Na začátku druhé půle jsme měli možnost, díky nařízené penaltě, jít do tříbrankového vedení,ale místo toho nás za chvilku soupeř potrestal za nedůraz v obraně a snížil na rozdíl jedné branky. Po té měli hosté možnost vyrovnat z další nařízené penalty v zápase, ale i jim nebylo přáno. Když se nám povedlo 8.min. před koncem zápasu vstřelit gól na 3:1, tak už to vypadalo na tříbodový zisk, ale závěr zápasu jsme vůbec nezvládli a soupeř potrestal každou naší chybu a vyrovnal tak na konečných 3:3. V penaltovém rozstřelu měl soupeř větší psychickou pohodu a ta taky rozhodla o bodu navíc pro hosty.

Trenér:Bareš Jan st.