Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 10.kolo. - 5. 11. 2016 - FK Dolní Poustevna – Tatran Rybniště 2 : 3 (2 : 1 )

publikováno 06.11.2016

Okresní přebor dospělých – 10. kolo – 5. 11. 2016

FK Dolní Poustevna – Tatran Rybniště 2 : 3 (2 : 1 )

Sestava FK Dolní Poustevna

Brankář : Šolín Josef

Obrana : Peláčik Pavel, Svačina Jan, Kern Miroslav, Mitternacht Robert

Záloha : Hájek Vilém,Pavlovič Michal, Hrdlička David, Príhoda Tomáš

Útok : Galbavý David , Šafránek Štěpán

Střídačka : Soukup Vladimír jun., Suk Lukáš

Omluveni : nemoc : Soukup Vladimír sen., Pečený Jan, pracovně : Tomek Zbyněk Dovolená : Moravec Břetislav jun. , Koleňák Petr.

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st. Zdravotník : Steinbach Jiří

Rozhodčí.: Šefčík Ladislav Asistenti.: Skabrouth Václav , Šefčík Michal

Žluté karty : Mitternacht Robert 77.min.

Střelci gólů za FK Dolní Poustevna : 11.min Hájek Vilém, 33. Šafránek Štěpán.

Střelci gólů za Tatran Rybniště : 23.min. Fiala Milan, 51. a 88. min. Devátý Jaroslav

Střídání : 73.min. Suk Lukáš za Peláčik Pavel,

87. min. Soukup Vladimír.jun za Mitternacht Robert.

K utkání jsme nastoupili zodpovědně, měli jsme převahu, vytvořili jsme si spoustu vyložených šancí, které jsme nedokázali využít – například Galbavý David šel dvakrát sám na gólmana hostů, ani jednou nezachoval klid a gólmana nepřekonal. Hrdlička David minul hlavou odkrytou soupeřovu branku – opětovně se projevila naše slabost při zakončení. Postupně jsme začali ve středu hřiště kazit přihrávky a soupeř dokázal našich chyb využívat v rychlé protiútoky z kterých nás trestal. Za stavu 2 : 2 jsme se snažili vstřelit vítězný gól, přestali jsme myslet na obranu a soupeř nás dvě minuty před koncem potrestal,/ a to v té době hrál oslaben o jednoho vyloučeného hráče/ vstřelením vítězného gólu.

Minuty utkání :

• 11. min. po zahrání rohového kopu se dostává k odraženému míči Hájek a dostává nás do vedení 1 : 0

• 23. min. nedokázali jsme odkopnout míč do bezpečné vzdálenosti Fiala srovnává stav utkání na 1 : 1

• 26.min. ve velkém vápně fauluje Svačina. Rozhodčí nařizuje pokutový kop – náš gólman Šolín se vyznamenává a pokutový kop chytá.

• 33. min. po krasné akci Galbavý – Hájek a Šafránek - kdy posledně jmenovaný nás dostává umístěnou střelou do vedení 2 : 1.

• 65. min. hráč Rybniště Cakl za druhou žlutou kartu vyloučen.

• 51. a 88. minuta nás soupeř trestá za chyby v obraně Devátý nejdříve srovnává 2 : 2 a dvě minuty před závěrem utkání nás sráží do kolen. Stanovuje konečný výsledek utkání na 3 : 2 pro Rybniště.

Příští utkání Dobkovice – Dolní Poustevna 13.11.2016. neděle výkop 14,00 hod. Odjezd od haly ve 12,00 hod. Trénink úterý a čtvrtek na hřišti nad školou od 18,00 hod.