Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 14. kolo – 15. 04. 2017 - FK Malšovice - FK Dolní Poustevna 2 : 6 ( 5 : 0)

publikováno 16.04.2017

Okresní přebor dospělých – 14. kolo – 15. 04. 2017

FK Malšovice -  FK Dolní Poustevna   2  :  6  ( 5 : 0)

Sestava  FK Dolní Poustevna

Brankář :       Moravec Břetislav

Obrana:         Koleňák Petr, Soukup Vladimír, Hrdlička David, Soukup Vladimír jun.

Záloha :         Svačina Jan,  Hájek Vilém, Slanina Josef, Hejl Adam

Útok :            Galbavý David, Šafránek Štěpán

Střídačka :     Príhoda Tomáš, Tomek Zbyněk, Suk Lukáš

Vedoucí družstva :     Moravec Břetislav st.

Zdravotník :              Pechovský David

Hlavní rozhodčí :         Procházka Radek       Asistenti :   Kotík Jan , Hrubý Pavel

Střelci za FK Dolní Poustevna  -   14., 28. a 35.  min. Galbavý David,  23. min. Hrdlička David,  min. Hájek Vilém, 66. min. Slanina Josef.

Střelci za FK Malšovice -    51, min. Hvozdovič Petr,  60, min.Schmidt Ondřej

Střídání :  68.min. za Galbavý David –  Príhoda Tomáš, 82.min. za Koleňák Petr – Tomek Zbyněk

Žluté karty : 9, min. Galbavý David, 16, min. Hájek Vilém , 68, min. Koleňák Petr.

Minuty utkání :

• 09. min. Galbavý žlutá karta – diskuze s rozhodčím
  • 14. min. Hájek centruje do velkého vápna – Galbavý umístěnou střelou k pravé tyči dostává náš  tým do vedení 1 : 0.
  • 16. min. Opět žlutá karta za zbytečné protesty Hájka, na rozhodnutí výroku  rozhodčího.
  • 23. min. Hájek uniká po levé straně a přesnou přihrávkou nachází Hrdličku.  Hrdlička střelou k pravé tyči zvyšuje na  2 : 0.
  • 28. min. Galbavý donutí svojí bojovností udělat gólmana Malšovic chybu a do prázdné branky zvyšuje na 3 : 0.
  • 32. min. Šafránek posílá přihrávku Hájkovi – Hájek střelou na zadní tyč překonává gólmana Malšovic vedeme 4 : 0.
  • 34. min. soupeř se snaží něco udělat s výsledkem přečísluje naší obranu – Moravec svým zákrokem drží na svém kontě nulu.
  • 35. min. Jsme to my kdo tvoří hru Hájek z levé strany posílá balón do prostoru penalty a Galbavý hlavou zvyšuje na 5 : 0.
  • 36. min. Soupeř se snaží odpovědět zatlačil nás na naši polovinu před velké vápno – Hvozdovič posílá umístěnou střelu k levé tyči, Moravec vyráží střelu na roh a drží dál čisté konto.
  • Druhý poločas přichází slabší desetiminutovka.
  • 51.min. Soupeř si zpracovává rukou míč / rozhodčí tuto ruku údajně nevidí/ Hvozdovič snižuje na  5 : 1
  • 60. min. Po hrubé chybě našeho hráče Slaniny, soupeř - / hráč Schmidt / snižuje na 5 : 2.
  • 66. min. Šafránek přesnou přihrávkou vyzval Slaninu, který se nemýlil a střelou k levé tyči stanovil konečný výsledek utkání.
  • 68. min. Opět diskuze s rozhodčím žlutá karta Koleňák
  • 80. min. Príhoda v samostatném úniku, bohužel gólmana soupeře nepřekonal.

Gratuluji k hattricku Davidovi Galbavému / předvedl výborný výkon /, ale je třeba poblahopřát celému kolektivu včetně náhradníků, nechali na hřišti Poustevenské srdíčko byli tým  – soupeře přehrávali bojovností a kolektivní soudržností. Je zapotřebí neusnout na vavřínech a výsledek potvrdit v následujících utkáních a to třeba už příští týden v Mikulášovicích.

Příští zápas 22.04.2017  - Mikulášovice -  Dolní Poustevna sraz hráčů 15,50 odjezd 16,00 . Výkop 17,00 hod.