Úvod » Zprávy z utkání » Okresní soutěž dospělých

Okresní soutěž dospělých - 1. kolo - 3.9.2017 - FK Františkov nad Ploučnicí - FK Dolní Poustevna 1 : 1 (1 : 0)

publikováno 05.09.2017 (aktualizováno 19.09.2017)

Útok : Galbavý David , Svačina Jan

Střídačka : Pechovský David, Tomek Zbyněk, Príhoda Tomáš,Pavlovič Michal, Bareš Jan,   Tomek Zbyněk, Karpíšek David, Moravec Jan.

Trenér družstva : Sivák Petr

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Rozhodčí: Kadora Ondřej AR1.: Forro Stanislav, AR2.: Jirsák Jaroslav

Žluté karty : 27. min. Peláčik Pavel, 88. min. Pečený Vladimír

Střelci gólů : Za domácí 43. min. Kuchař Jiří,  za FK Dolní Poustevna 67. min. Šafránek Štěpán

Střídání : Novinkou okresní soutěže je hokejové střídání – do utkání se zapojili všichni hráči .

Do utkání jsme vstoupili dobře, soupeře jsme přehrávali. Bohužel nedokážeme proměňovat vyložené šance, kterých jsme měli dostatek na to, abychom se ujali vedení. Za zmínku stojí dvě naše velké šance v 35.minutě Galbavý přesnou hlavičkou našel v pokutovém území Slaninu, který bohužel trefil brankáře hostů. Další velká šance 39. minutě za faul na hranici velkého vápna kopeme trestný kop – exekutorem trestného kopu je Karpíšek, opět smůla trefuje tyč. Byli jsme rychlejší bojovnější, bohužel přišla 43. minuta a rohový kop soupeře – nedokázali jsme uhlídat ve vápně Kuchaře Jiřího, který nás potrestal vstřelením vedoucího gólu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s velkou převahou, soupeře jsme 20. minut nepustili za polovinu. V 52.minutě nám rozhodčí neuznali gól pro údajné postavení mimo hru. / Galbavý umístěnou střelou z velkého vápna k tyči střelil gól, který nebyl uznán - Karpíšek se vyhýbal střele a údajně stál v ofsajdové pozici – bránil domácímu brankáři ve výhledu/. Vyrovnávacího gólu jsme se dočkali v 67. minutě po akci z levé strany Svačina našel Slaninu, který prodloužil na Šafránka a Šafránek umístěnou střelou srovnal stav utkání na 1 : 1. Od této chvíle jsme přenechali střed hřiště soupeři a ten si vytvořil několik nebezpečných situací, které náš gólman svou zkušeností a odhadem dokázal vychytat.

Penaltový rozstřel, kdo získá dva a nebo jeden bod, to je sázka do loterie v které jsme nevyhráli a tak si odvážíme pouze jeden bod za remízu.