Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

Okresní přebor mladších žáků - 7. kolo - 15.10.2017 - FK MIKULÁŠOVICE – FK DOLNÍ POUSTEVNA 2 : 7 (2 : 2)

publikováno 16.10.2017 (aktualizováno 17.10.2017)

JASNÉ VÍTĚZSTVÍ HOSTŮ V DERBY

neděle 15.10.2017 od 10.00 hod.

7. kolo soutěže mladších žáků

rozhodčí: T.Červený

diváků: 50

FK MIKULÁŠOVICE – FK DOLNÍ POUSTEVNA 2 : 7  (2 : 2)

1. poločas:

2´- trestný  kop hostů propadl mezi našimi obránci k nekrytému soupeři, jenž se

střelou z vápna ujímá vedení 1–0

5´-  A. Chalánek střílí z velkého úhlu a brankář hostů  pouští, vyrovnáváme na 1-1

13´- centr J. Kramera tečuje J. Liška a vedeme 1-2

16´- střelou z dálky pod břevno soupeř vyrovnává na 2-2

Velmi bojovný první poločas z obou stran s naší mírnou převahou.

2. poločas:

36´- střela A. Chalánka do prostřed branky

40´- střelu F. Bareše z dálky vyráží bránkář na roh

42´- střela P. Holuba do tyče

43´- přímo z rohového kopu J. Kramer nás dostává do vedení 2-3

46´- střelou z úhlu k tyči zvyšuje P. Holub na 2-4

50´- po zpětné přihrávce od J. Kramera opět střílí P. Holub branku, vedeme 2-5

54´- po výkopu brankáře J. Hausera a prodloužení propadl míč k P. Holubovi, který

z jedné a navyšuje vedení už na 2-6

56´- J. Liška přihrává P. Holubovi a ten levou zpracovává, pravou ihned střílí a

stanovuje konečný výsledek 2-7

Ve druhem poločase na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a to my. Kluci soupeře vůbec k ničemu nepustili, přehráli ho a v derby jasně zvítězili. Kluci předvedli týmový fotbal, proto je všechny chválím!!! Střelecky se zaskvěl P. Holub se 4 brankami.

Pavel Kramer

7. kolo 14.10.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
14.10.2017 10:00 FK Malšovice, spolek (5) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) 0 : 4
15.10.2017 10:00 FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) 2 : 7
15.10.2017 10:00 Fotbalový klub Rumburk (4) TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) 1 : 8
15.10.2017 10:00 TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) 3 : 7
15.10.2017 14:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (6) FK Česká Kamenice (2) 0 : 2