Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

Okresní přebor mladších žáků – 8. kolo – 21.10.2017 - FK Dolní Poustevna - TJ JUNIOR ROMA Děčín 15 : 0 (pol.8:0)

publikováno 23.10.2017

Okresní přebor mladších žáků – 8. kolo – 21.10.2017

FK  Dolní Poustevna - TJ JUNIOR ROMA Děčín   15 : 0  (pol.8:0)

Hrací doba: 2x30 min.

Do zápasu jsme nastupovali jako jasný favorit k zisku tří bodů, protože tým z Děčína je umístěn v naší tabulce na posledním místě bez jediného bodu. I tak jsme soupeře nemohli podcenit a museli odvést kvalitní a zodpovědný výkon a nenechat se strhnout hrou soupeře.

Od začátku zápasu jsme hráli jen na polovině soupeře a tlačili se do zakončení. Soupeře jsme jasně přehrávali a hned od začátku zápasu to vypadalo jako na střelnici. Do konce poločasu se nám povedlo soupeři nastřílet osm gólů.Některé góly jsme vstřelili po krásných akcích a kdyby jsme některé situace vyřešili s větším klidem, tak to po prvním poločase mohlo být i daleko víc. Soupeř si vypracoval v prvním poločase (i v celém zápase) jedinou šanci, kterou dokázal odvrátit Liška z brankové čáry.

Druhý poločas se odehrával ve stejném scénáři jako ten první a byla jen otázkou, kolik soupeři  nastřílíme gólů. Škoda že kluci některé útočné situace řešili až moc neuváženě, jinak by si soupeř odvezl možná i přes dvacet obdržených branek. Předvedli jsme kvalitní výkon, za který jsme byli odměněni patnácti vstřelenými brankami a čistým kontem našeho týmu.

Střelci za FK Dolní Poustevnu :
5.min. Holub Petr, 6.min. Barák Jakub,12. min. Holub Petr, 15.min. Holub Petr, 25.min. Šolc Marek (pen.), 27.min. Holub Petr, 29. min. Holub Petr,  30. min.Barák Jakub,  33. min.Barák Jakub,  38. min.Chalánek Adam, 41. min. Šolc Marek, 43. min. Barák Jakub, 50. min. Hauser Jakub (pen.), 54. min.Liška Josef, 58.min. Šolc Marek

Trenéři: Bareš Jan a Pavel Kramer

8. kolo 21.10.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
21.10.2017 10:00 Fotbalový klub Rumburk (4) FK Malšovice, spolek (5) 4 : 1
21.10.2017 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) 15 : 0
21.10.2017 10:00 FK Česká Kamenice (2) FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) 1 : 5
22.10.2017 14:00 TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) SK Plaston Šluknov, z.s. (6) 2 : 2 (PK:4:2)
23.10.2017 16:00 TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) 1 : 1 (PK:3:2)