Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

9. kolo soutěže mladších žáků - sobota 28.10.2017 - FK Jiskra MODRÁ – FK DOLNÍ POUSTEVNA 2 – 8 poločas: 2 - 3

1. poločas:

4´- po přihrávce P. Holuba střílí J. Barák k tyči a vedeme 0–1

8´-  po samostatném úniku střílí A. Chalánek pouze do brankáře

13´- samostatný únik A. Chalánka, tentokrát střelou k tyči dává branku na 0-2

14´- P. Holub přihrává A. Chalánkovi a ten střelou k tyči navyšuje vedení už na 0-3

15´- nedůraz J. Lišky v osobním souboji, soupeř střelou k tyči snižuje na 1-3

18´- útočník soupeře obehrává J. Lišku, poté F. Bareše a střelou na bližší tyč prostřeluje

našeho brankáře a už vedeme jen 2-3

Neproměňování šancí a nedůraz při hře 1 na 1 nás stál vyšší vedení v 1. poločase.

2. poločas:

32´- A. Chalánek přihrává z boku před branku, kde P. Holub tečuje přihrávku do

branky 2-4

40´- trestný kop F. Bareše do břevna

44´- krásná přihrávka F. Bareše středem hřiště na P. Holuba, střela k tyči 2-5

45´- útok po levé straně hřiště, A. Chalánek přihrává před branku a J. Barák tečuje 2-6

48´- centr A. Chalánka na P. Holuba a ten tečí zvyšuje na 2-7

53´- střela F. Bareše z dálky, brankář vyráží na roh

58´- po pěkné přihrávce M. Šolce střílí J. Barák levou nohou k tyči branku a stanovuje

konečný výsledek na 2-8

Ve druhem poločase na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a to my. Kluci soupeře vůbec k ničemu nepustili, přehráli ho a v utkání jasně zvítězili. Předvedli pěkný kombinační fotbal a proto je chválím!!! Perfektní výkon předvedl M. Ungr.

Pavel Kramer

9. kolo 28.10.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
28.10.2017 10:00 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) 2 : 8
28.10.2017 10:00 FK Malšovice, spolek (5) TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) 0 : 8
28.10.2017 10:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (6) Fotbalový klub Rumburk (4) 1 : 1   (PK 0 : )
04.11.2017 10:00 FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) -- : --
30.06.2018 10:00 TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) FK Česká Kamenice (2) -- : --

Tabulka celková k 28.10.2017

Pořadí Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 Fotbalový klub Dolní Poustevna 9 7 0 2 60 : 21 21 0 0
2 TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí 9 7 0 2 44 : 21 20 1 0
3 Fotbalový klub Rumburk 9 7 0 2 33 : 22 20 1 0
4 FK Česká Kamenice 8 5 0 3 24 : 25 16 0 1
5 FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov 8 5 0 3 39 : 21 15 0 0
6 SK Plaston Šluknov, z.s. 9 3 0 6 24 : 22 11 0 2
7 TJ Spartak Jiříkov, z.s. 8 4 0 4 22 : 24 11 1 0
8 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. 9 3 0 6 20 : 31 10 0 1
9 FK Malšovice, spolek 9 2 0 7 10 : 45 5 1 0
10 TJ JUNIOR ROMA Děčín 8 0 0 8 13 : 57 0 0 0