Úvod » Zprávy z utkání » Okresní soutěž dospělých

Okresní přebor dospělých - 10. kolo - 5. 11. 2017 - FK Dolní Poustevna - FK Dolní Podluží 3 : 2 (1 : 2)

publikováno 06.11.2017 (aktualizováno 10.11.2017)

Okresní soutěž dospělých - 10. kolo - 04.11.2017

FK  Dolní Poustevna - FK Dolní Podluží   3 : 2   ( 1 : 2)

Sestava  FK Dolní Poustevna :

Brankář :          Moravec Břetislav jun

Obrana :           Príhoda Tomáš, Karpíšek David, Koleňák Petr , Tomek Zbyněk,

Záloha :            Šafránek Štěpán, Hrdlička David, Pavlovič Michal , Hájek Vilém

Útok :               Galbavý David,  Baloun Vratislav

Střídačka :        Pechovský David, Soukup Vladimír, Svačina Jan, Pelačík Pavel

Trenér  :           Sivák Petr        Vedoucí družstva : Moravec Břetislav

Rozhodčí :        Havran Jan      Asistenti :   Pilecký Martin, R2.:Procházka Radek

Žluté karty  :     hosté -  66.min. Bartoš Martin,88.min. Macháček Jan, 63.min. Diviš Jaroslav

domácí – 67. min. Príhoda Tomáš, 71. min. Slanina Josef

Červená karta :  brankář hostů 63. min. Kříž Patrik za podražení rukou našeho hráče

v pokutovém území.

Střelci gólů :     domácí: 12.min. Koleňák Petr, 63.min. Karpíšek David, 93.min  Slanina Josef

hosté: 13. a 33.min. Diviš Jaroslav

Utkání v kterém jsme byli jasně lepší, bohužel jsme opět neproměňovali vyložené šance, několikrát jsme se ocitli před brankářem osamoceni, ale koncovka byla naší slabou stránkou.  Bylo to vydřené a šťastně zakončené utkání. Na hráčích byla vidět snaha a touha po vítězství – za kterým šli a v nastaveném čase  toto utkání rozhodli a dotáhli do vítězného konce.

Minuty utkání:

• 12. min.- Baloun přihrává Hájkovi, Hájkovu střelu hostující  gólman vyráží na roh. Rohový kop zahrává Hájek – jeho centr do vápna posílá Koleňák umístěnou hlavičkou do levého růžku soupeřovi branky vedeme 1 : 0
  • 13. min. - po hrubé chybě Slaniny soupeř / Diviš / srovnává skóre na 1 : 1
  • 19. min. - pro zranění / kolene / odstupuje ze hry Baloun Vratislav.
  • 25. min. - Hájek sám před brankářem místo umístěné střely volí razantní střelu trefuje pouze tyč.
  • 33. min. - nedáš dostaneš opět hrubá chyba v našich řadách – Diviš umístěnou střelou překonává našeho brankáře prohráváme 1 : 2.
  • 38. min. - Galbavý svou rychlostí a tvrdostí přehrává protihráče a postupuje sám na    hostujícího gólmana , bohužel vyloženou šanci neproměňuje.
  • 48. min. - Galbavý opět ve velké šanci, tentokrát trefuje pouze tyč.
  • 50. min. - Hájek zahrává rohový kop na který si nejvýše vyskočí Hrdlička – opět máme smůlu, hostující gólman si dokázal správně postavit tyčky / Hrdlička trefuje tyč /.
  • 51. min. - Slanina vystihl špatnou rozehrávku hostů a postupoval sám na brankáře hostující brankář se vyznamenává a sólo Slaniny zneškodnil
  • 53. min. - po faulu brankáře hostů / hostující brankář je vyloučen / je nařízen pokutový  kop, který  Karpíšek proměňuje a srovnává skóre na 2 : 2
  • 80. min. - Slanina po hrubé chybě obránce se ocitá sám před gólmanem , brankář se   opět vyznamenává a střelu vyráží na roh
  • 93. min. - Slanina proráží smůlu, umístěnou střelou z hranice velkého vápna střílí vítězný gól. 3 : 2

V sobotu 11.11.2017 by se měl hrát odložený zápas s FK Staré Křečany a to již od 13,00 hodin v  Křečanech. Informace o tom jestli utkání bude a nebo nebude budou hráči informování SMS. Nejpozději do soboty a to do 10,00 hodin.

Moravec Břetislav, st.

10. kolo 05.11.2017 14:00
datum a čas domácí hosté skóre
04.11.2017 14:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (6) FK Dolní Podluží, z. s. (5) 3 : 2
05.11.2017 14:00 FK Česká Kamenice "B" (8) Fotbal klub Bynovec,z.s. (2) 13 : 0
05.11.2017 14:00 FK MULTITEX Huntířov (7) FK Chřibská (4) 2 : 3
05.11.2017 14:00 TJ Jiskra Staré Křečany, z.s. (1) FK Františkov nad Ploučnicí, z.s. (3) 1 : 1         (PK 4:5)