Obrana:           Príhoda Tomáš,Koleňák Petr, Karpíšek David, Tomek Zbyněk

Záloha :           Šanda Martin, Hrdlička David, Svačina Jan, Mitternacht Robert

Útok :               Galbavý David , Šolín Josef

Omluveni :      Slanina Josef, Šafránek Štěpán, Peláčik Pavel, Lebeda Mirek

Vedoucí družstva :   Moravec Břetislav st.

Hlavní rozhodčí :     Jarisch Dan

Střelci  :  Dolní Poustevna  -  29.minuta             Karpíšek David

-  47. minuta           Šolín Josef

Mikulášovice        - 76. minuta             Soukup Tomáš

Jednalo se o odvetu / přípravné utkání / před zahájením sezóny hrané v Sebnitz na umělém povrchu.

Minuty utkání :

• 29. minuta  faul ve vápně na Davida Galbavého -  rozhodčí nařizuje pokutový kop,    který střelou k levé tyči David Karpíšek proměňuje. Vedeme 1 : 0
  • 47. minuta David Karpíšek přihrávkou středem hřiště našel Josefa Šolína, ten   přízemní střelou k pravé tyči nedává šanci Mikulášovickému gólmanovi. Vedeme 2 : 0
  • 88. minutě Soukup Tomáš stanovuje konečný výsledek utkání a snižuje na  2 : 1

Pravidelné tréninky každé pondělí a čtvrtek v hale od 17,30 hod.