Úvod » Zprávy z utkání » Okresní soutěž dospělých

Okresní soutěž dospělých - 15. kolo - 29.4.2018 FK Františkov - FK Dolní Poustevna 0 : 1 (0 : 0)

publikováno 30.04.2018 (aktualizováno 01.05.2018)

Okresní soutěž dospělých - 15. kolo - 29.4.2018

FK Františkov  -   FK Dolní Poustevna     0 : 1  (0 : 0)

Sestava  FK Dolní Poustevna

Brankář :       Moravec Břetislav

Obrana :          Peláčik Pavel, Karpíšek David, Schmaltz Matěj , Tomek Zbyněk

Záloha :           Lebeda Miroslav, Svačina Jan, Slanina Josef,  Koleňák Petr

Útok :               Galbavý David , Šafránek Štěpán

Střídačka :       Pechovský David, Mitternacht Robert

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Rozhodčí.:  Forro Stanislav        Asistenti.:   Truskavec Martin , Kadora Ondřej

Žluté karty : domácí – 24.min. Kuchař Jiří, 35.min. Benda Roman

hosté – 13.min. Slanina Josef, 64. a 86. min  Mitternacht Robert

Červené karty : za dvě žluté 86. Mitternacht Robert

Střelci gólů : hosté : 72.min. Koleňák Petr

Pokračujem ve vítězné sérii !!!! Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a touhu po vítězství. První poločas jsme si vytvořili dvě velké šance dalo by se říct tutovky chyběl nám klid a rozvaha. Po rohovém kopu v 32.min. Karpíšek hlavou těsně minul soupeřovu branku. Něco podobného se opakovalo v 38.minutě opět kopeme rohový kop Karpíšek se dostává k odraženému balónu, tentokrát přestřeluje soupeřovu branku. Chybí nám klid , je vidět přemíra snahy střílíme ukvapeně. Do druhé půle jdeme stím, že budem soupeře napadat už na jeho polovině a donutíme ho k chybám. Soupeře nepouštíme do šancí – ohrožuje naši branku pouze ze standartních situací, po faulu Peláčika v 62.minutě kope soupeř trestný kop asi z dvaceti metrů, umístěnou střelu k pravé tyči gólman Moravec vyráží na roh.  O deset minut později /72. min. přichází rozhodující moment utkání /. Svačina uniká po pravé straně, přesnou křižnou přihrávkou do prostoru soupeřova velkého vápna nachází Koleňáka, který  umístěnou střelou k pravé tyči střílí vítězný gól. Je to náš tým, který určuje hru. Z přemíry snahy v 86. minutě Miternach skluzem fauluje soupeřova protihráče, za tento faul obdrží druhou žlutou kartu což znamená červenou a je vyloučen. I přesto, že hrajem oslabení jsme lepším týmem.  Kolektivní hrou dokážem utkání dovést do vítězného konce.