Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších přípravek

3. satelitní turnaj jarní části mladších přípravek skupiny Sever v Rumburku - 14.4.2018

publikováno 15.04.2018

3. satelitní turnaj jarní části mladších přípravek skupiny Sever  v Rumburku s postupem do finálové skupiny a s konečným čtvrtým místem

Dne 14.4.2018 se za jarního počasí odehrál na fotbalovém pažitu v Rumburku  dle stanoveného pořadí třetí (3) satelitní turnaj jarní části okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever.

Naše družstvo bylo vylosováno do základní skupiny “B“, kde se postupně utkalo s družstvem Mikulášovic (výhra  5 : 1), dále s favoritem skupiny družstvem Rumburku (prohra 1 : 2),  a v posledním zápase  skupiny s družstvem Varnsdorf „C“ (výhra 4 : 0). Dvě jasná vítězství nás posunula do boje o 1. – 4 . místo.

Ve finálové skupině  jsme postupně sehráli utkání proti Varnsdorfu „A“ (prohra 1 : 8),  družstvu Šluknova (prohra 1 : 4), a v posledním zápase finálové skupiny s domácím družstvem Rumburku (prohra 2 : 3). Obsadili jsme tak celkové 4. místo v turnaji.

Přehled odehraných zápasů :

Základní skupina „B“

Dolní Poustevna – Mikulášovice   5 : 1      (branky Štěpán Kerbl 2 x, Matyáš Mrkvička 1 x,

Jan Sádovský 1 x, Jan Koubek 1 x)

Dolní Poustevna – Rumburk         1 : 2       (branka Štěpán Kerbl)

Dolní Poustevna – Varnsdorf C    4 : 0       (branky Štěpán Kerbl 3 x, Matěj Kalčík 1 x)

Skupina o 1.  – 4. místo

Dolní Poustevna – Varnsdorf A    1 : 8      (branky Tomáš Vhu)

Dolní Poustevna – Rumburk         1 : 4      (branka Matyáš Mrkvička)

Dolní Poustevna – Rumburk         2 : 3      (branka Matěj Kalčík 1 x, Matyáš Mrkvička 1 x)

Střelci branek : Štěpán Kerbl – 6 gólů, Matyáš Mrkvička – 3 góly, Matěj Kalčík 2 góly,

Jan Koubek – 1 gól, Jan Sádovský – 1 gól, Tomáš Vhu – 1 gól

Turnaj odehráli : Adéla Hauserová, Jan Koubek, Matěj Kalčík, Jan Sádovský,

Matyáš Mrkvička, Štěpán Kerbl, Miroslav Hamák, Tomáš Vhu,

Matyáš Švec

Dobře odehraný turnaj. Od všech hráčů bojovný výkon, v turnaji odehrány vyrovnané zápasy s družstvem Rumburku. Dalším kladem turnaje je našich šest střelců branek, kterým kraluje Štěpán Kerbl. Chválíme celé  družstvo, speciální velká pochvala Adéle Hauserové za skvělé brankářské zákroky.

Další jarní turnaj se odehraje v Jiříkově dne 21.4.2018 od 10.00 hodin.

Trenéři mladší přípravky FK Dolní Poustevna  Zdeněk Hauser a Robert Holec