Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

12. kolo soutěže mladších žáků - sobota 28.4.2018 - FK DOLNÍ POUSTEVNA - JIŘÍKOV 3 – 6 poločas: 2 - 2

publikováno 04.05.2018 (aktualizováno 07.05.2018)

ZASLOUŽENÁ PROHRA DOMÁCÍCH

sobota 28.4.2018 od 10.00 hod.

12. kolo soutěže mladších žáků

rozhodčí: J.Poschko

diváků: 30

FK DOLNÍ POUSTEVNA - JIŘÍKOV     3 : 6 (poločas: 2 - 2)

1. poločas:

3´- po přihrávce soupeři se střelou k tyči hosté ujímají vedení 0–1

6´- samostatný únik Chalánka přes celé hřiště a vyrovnáváme 1–1

22´- po rohovém kopu nekrytý útočník soupeře posílá hosty do vedení  1-2

29´- po výkopu našeho brankáře vyrovnává Holub střelou z půlky na 2-2 (gól měsíce)

Soupeř měl značnou převahu, kterou zatím nedokázal zúročit v branky. Náš výkon špatný.

2. poločas:

31´- opět po rohovém kopu nekrytý útočník soupeře posílá hosty do vedení  2-3

44´- špatně odkopnutý míč na soupeřova útočníka, ten střílí k tyči a prohráváme 2-4

46´- střela Chalánka, brankář vyráží nad

48´- střelou k tyči hosté navyšují vedení už na 2-5

53´- střelu Chalánka vyráží brankář před Holuba a ten střelou z první snižuje na 3-5

59´- přihrávka do vápna na neobsazeného útočníka a ten uzavírá skóre na 3-6

Nemastný, neslaný výkon opor (Kramer, Holub, Barák), málo týmové spolupráce a fotbalového nadšení, soupeř věkově, fotbalově i výškově před námi.

Pochvalu zaslouží J. Hauser, který svým výkonem v brance zabránil mnohem vyšší prohře.