Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

15. kolo soutěže mladších žáků - SK Plaston ŠLUKNOV - FK DOLNÍ POUSTEVNA 4 – 2 poločas: 2 - 0

1. poločas:

15´- střela na branku, našemu brankáři míč vypadl z ruky, útočník soupeře hbitě

doráží míč do naší branky a prohráváme 1–0

24´- soupeřův útočník obchází naše dva obránce a střelou k tyči zvyšuje na 2-0

Domácí byli v prvním poločase jasně lepším týmem. Všude byli dříve, jasně nás přehrávali ve středu pole a naše útočníky vůbec k ničemu nepustili.

2. poločas:

36´- nedůraz v naší obraně, soupeř je první u míče a střelou k tyči navyšuje na 3-0

39´- po centru Chalánka z pravé strany snižuje hlavou Holub na 3-1

42´- Holub přihrává Chalánkovi do úniku a ten dotahuje na 3-2

58´- našemu brankáři opět vypadl míč z ruky, soupeř ho doráží a stanovuje skóre 4-2

Po důrazné domluvě o poločase jsme se přiblížili k soupeři na rozdíl jediné branky, ale zbytečné chyby nás připravili o lepší výsledek.