Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

17. kolo soutěže mladších žáků - 3.6.2018 - TJ JUNIOR ROMA DĚČÍN - FK DOLNÍ POUSTEVNA 2 – 3 poločas: 1 - 2

1. poločas:

8´- Šolc přihrává za obránce Chalánkovi, ten střelou k tyči otevírá skóre a vedeme 0-1

13´- špatný odkop Lišky do našeho hráče, odražený míč posílá soupeřův útočník mezi

nohama brankáře do branky 1-1

17´- Chalánek v samostatném úniku obchází brankáře a prudkou střelou z úhlu

zvyšuje na 1-2

20´- Chalánek z dálky střílí nad

Vyrovnaná půle bez větších šancí. Soupeř hrozil jen po našich chybách (přihráváme soupeři a špatně zpracováváme míče).

2. poločas:

37´- střela záložníka z dálky pod břevno a opět srovnáno 2-2

41´- po rohu Kramera hlavou k tyči střílí Liška branku a opět vedeme 2-3

44´- střela Holuba z jedné do tyče

46´- střela Ungra nad branku

47´- Chalánek střílí do tyče, míč se odráží k Holubovi a ten střílí do brankáře, od

kterého se míč odráží na roh

58´- Liška pomalu zpracoval míč a jeho střelu z 1m stačil obránce zablokovat

59´- soupeřův trestný kop naši obránci odkopávají na půlku

V druhém poločase jsme měli více ze hry, ale naše útočné snažení potřebovalo u zakončení více klidu a přemýšlení. Soupeř se dostával pouze do ojedinělých šancí, které naši obránci stačili zlikvidovat (až na jednu).