Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

JASNÉ VÍTĚZSTVÍ DOMÁCÍCH - 1. kolo okresní soutěže mladších žáků - SK VEL.ŠENOV/FK D.POUSTEVNA/SK VILÉMOV – FK MALŠOVICE 5 : 0 ( 2 : 0 )

publikováno 02.09.2018 (aktualizováno 04.09.2018)

JASNÉ VÍTĚZSTVÍ DOMÁCÍCH

sobota 1.9.2018 od 10.00 hod.

1. kolo okresní soutěže mladších žáků

diváků: 30

SK VEL.ŠENOV/FK D.POUSTEVNA/SK VILÉMOV – FK MALŠOVICE     5 : 0  (2 : 0)

1. poločas:

3´- z rohu střílí Liška hlavou nad branku

9´- po úniku z levé strany střílí Vorel pod břevno a vedeme 1-0

13´- z rohu střílí Liška hlavou opět nad branku

13´- z rohu střílí Formánek hlavou opět vedle branky

16´- Formánek střílí doprostřed branky a brankář chytá

16´- Formánek orazítkoval tyč soupeřovy branky

17´- po rohovém kopu Formánek hlavou zvyšuje na 2-0

19´- Formánek střílí levou vedle

29´- po samostatném úniku střílí Jírovský vedle

Velká převaha domácích, soupeř se k žádné vážnější akci nedostal. My jsme naopak neproměnili spoustu dalších akcí.

2. poločas:

45´- po přihrávce od Lišky utekl Vorel po levé straně a střelou k tyči navyšuje na 3-0

48´- střela Formánka do brankáře

50´- po rohu doráží Vorel do branky a vedeme už 4-0

52´- po přihrávce od Lišky opět utekl Vorel a střelou k tyči stanovuje skóre na 5-0

Z počátku druhého poločasu se nic nedělo, jen spousta nepřesností na obou stranách. Poté opět jasná převaha vyjádřená brankami. Střelecky se zaskvěl Jirka Vorel, který vsítil 4 branky. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni!!!