SK Slovan Jiřetín  -  FK Dolní Poustevna   3 : 1 (2 : 0)

Obrana :     Tomek Zbyněk, Karpíšek David, Koleňák Petr, Peláčik Pavel.

Záloha :      Mitternacht Robert, Slanina Josef, Svačina Jan, Šafránek Štěpán,

Útok :         Galbavý David, Pechovský David

Střídačka : Hájek Vilém , Pečený Ladislav

Hlavní rozhodčí :  Karel Beneš     Asistenti :  Šťastný Zdeněk, Malánik Daniel

Střelci  :      FK Dolní Poustevna - 80. min. Karpíšek David

SK Slovan Jiřetín -15. min Šimek Jan, 44. min. Kessler Miroslav, 90.min Bartoš Martin

Žluté karty : 55. min. Galbavý David, 43.min Tomek Zbyněk ,

Utkání, které bylo vyrovnané a výsledek neodpovídá průběhu utkání. Do poslední minuty utkání jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. V poslední minutě utkání jsme zahrávali rohový kop, do vápna soupeře se vysunul i náš gólman - Josef Šolín. Hráli jsme vabank,  bohužel soupeř se dostal k odraženému míči a střelou do prázdné branky stanovil konečný výsledek utkání.

Vedoucí družstva :  Šafránek Jaroslav

Příští utkání hrajeme doma. FK Dolní Poustevna – SK Velký Šenov   15.095.2018 sraz hráčů 15,30 před halou výkop 16,30.

Trénink úterý a čtvrtek od 18,00 hodin.

Moravec Břetislav

Okresní přebor dospělých - 3. kolo - 15.09.2018

FK Dolní Poustevna – SK Velký Šenov  3 : 2  (2 : 1)

Rozhodčí :      Mareš Jaroslav    Asistenti :Kadora Ondřej , Truskavec Martin

Žluté karty :    Karpíšek David 29.min. Hrdlička David 70.min. Šafránek Štěpán 87.min.

Galbavý David 90. min.

Střelci gólů : Za domácí - Galbavý David 33. min a 49.min., 87.min. Šafránek Štěpán.

Za hosté  - Adámek Miroslav 12. a 52. min.

Derby – dvou rivalů Šluknovského výběžku, soupeř přijel v plné sestavě a s hráči kteří mají zkušenosti z krajského přeboru. Prvních patnáct minut vyznělo pro soupeře. Na našem mužstvu byl vidět přehnaný respekt. Po obdržení branky ve dvanácté minutě a po zákeřném faulu na Šafránka jsme převzali iniciativu a diktovali hru. Utkání jsme mohli rozhodnout už podstatně dřív – než v 87. minutě. Chyběl nám klid v koncovce. Soupeř dokázal vytěžit z minima maximum, dvě šance dva góly, my osm tutovek a pouze – v uvozovkách tři góly.

Minuty utkání, které rozhodly

• 12 . minuta po levé straně uniká Kurel v pokutovém nachází volného Adámka, který dostává

soupeře do vedení  1 – 0.

• 33. minuta  Karpíšek nahrává středem hřiště Galbavému,  Galbavý překonává gólmana hostů/tak zvané housle/ srovnáváme na 1 - 1
  • 49. minuta Galbavý napadá soupeře  vybojuje míč a svou šanci proměňuje vedeme 2 : 1.
  • 52. minuta soupeř po centru do velkého vápna se dostává k odraženému balónu a srovnává na 2 – 2.
  • 87. minuta - dochází k spravedlivému vítěství, nejhezčí akce utkání, z pravé strany centruje Galbavý nachází Šafránka a Šafránek umístěno střelou  stanovuje konečný výsledek  utkání  na 3 : 2.

Derby končí zaslouženým vítěstvím  Dolní Poustevny 3 : 2

Příští utkání zajíždíme do Těchlovic sraz 14, 45 před halou odjezd 15,00 hod.

Trénink : úterý a čtvrtek 18, 00 hod.           Moravec Břetislav a Šafránek Jaroslav.