pátek 28.9.2018 od 10.00 hod., hřiště: Velký Šenov

SK VŠ / FK DP / SK VIL. – FK Jiskra MODRÁ    4 : 2  (2 : 2)

Sestava :                                                            J. Hauser

J. Vorel

střídání (hokejově): M. Šolc, V. Walter

branky: Vorel 3, Formánek

1. poločas:

4´- samostatný útok Vorela, který střelou k tyči otevírá skóre a vedeme 1-0

14´- průnik hostujícího útočníka přes naše dva obránce a střelou k tyči srovnává na  1-1

15´- po přihrávce od Formánka z levé strany křižnou střelou Vorel zvyšuje na 2-1

17´- náš stoper netrefuje ve středu hřiště míč a soupeřův útočník se řítí sám na brankáře a  vyrovnává 2-2

25´- Vorel nastřeluje břevno

Naši krajní hráči měli velké potíže odvracet soupeřovy útoky. Ten byl velmi důrazný v soubojích navíc rychlý a to nám činilo velké potíže. My jsme kontrovali rychlými protiútoky vedenými Jirkou Vorlem.

2. poločas:

33´- Vorel svojí slabší pravou nohou prostřeluje brankáře kolem tyče a znovu nás posílá do vedení 3-2

47´- rychlý útok středem hřiště, Vorel přihrává nezištně Formánkovi a ten stanovuje na konečných 4-2

55´- střela do brankáře, ten ji vyráží, Vorel ji doráží ze 2m vedle

O poločase jsme si vysvětlili, jak máme na soupeře hrát. Kluci naše pokyny perfektně splnili:

byli důraznější v osobních soubojích, obránci rychleji přistupovali k útočníkům a přesněji jsme si přihrávali. Soupeř navíc odpadl fyzicky. Kluci za 2. poločas zaslouží vítezství i pochvalu.